День знань 2021
День знань 2021

День знань у Зборівському фаховому коледжі

1 вересня 2021 року у ВСП «ЗФК ТНТУ» зустріли велике та радісне свято – День знань! Сьогодні наша студентська родина поповнилася новими друзями. Понад 500 студентів та учнів цього дня переступили поріг рідної альма-матер: хто уперше, а хто востаннє.

Розпочалося свято із урочистого виконання студентом коледжу Назарієм Білінським Державного Гімну України та подякою за мирне небо усім воїнам, волонтерам, лікарям, які сьогодні захищають східні кордони нашої Батьківщини, а також згадали усіх, хто звідти не повернувся, хвилиною мовчання. Після чого до студентів звернувся директор коледжу Ігор Богданович Баліцький, який привітав присутніх із початком нового навчального року та побажав студентам та учням успіхів у навчанні, а також бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, із гордістю нести звання студента Зборівського фахового коледжу. Також на нашому святі був присутній гість – депутат Тернопільської районної ради Ростислав Мороз. Він привітав студентів та педагогів зі святом, а також передав у бібліотечний фонд коледжу книги «ОУН бандерівці, фрагменти діяльності та боротьби».

Будь-яка справа, освячена словами Божими, буде успішною. Щоб новий навчальний рік приніс нові сили, здоров’я, багато знань, радість відкриттів, на наше свято завітав отець Віталій Вовк. Також відбулася посвята першокурсників у студенти, де вони зрозуміли, що попереду на них чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Після урочистої лінійки був проведений відкритий перший урок, присвячений 30 річниці Незалежності України. Ввечері відбулися студентські забави, де кожен зі студентів та учнів зміг себе проявити як активну, спортивну, розумну та креативну особистість.

Нехай студентські роки, проведені у Зборівському фаховому коледжі, стануть для всіх незабутніми і найкращими! Весь педагогічний колектив вітає вас із початком студентства і бажає, щоб час у стінах коледжу приніс лише радісні миті. Легкого вам навчання!

Більше фотографій можна подивитися тут!