МІЖНАРОЖНА СПІВПРАЦЯ

Міжнародна співпраця – один з пріоритетних напрямків роботи Зборівського коледжу.


Практика у польській фірмі MEPROZET

У вересні 2018 року між Зборівським коледжем та польською фірмою MEPROZET було підписано договір про проходження практики для учнів та студентів.

Детальніше читайте тут.

Другий міжнародний польсько-український проект "Разом музично, фольклористично"

З 24 по 28 вересня 2018 р. на нашій стороні відбувалось втілення міжнародного проекту «Разом музично, фольклористично». Етапи його проведення детально висвітлено на сторінці коледжу в мережі Facebook та за посиланням:

Проект

Поширення результатів

Участь у міжнародній програмі PISA

Зборівський коледж вперше взяв участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів та студентів PISA, що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку

Про цю подію читайте тут.

Можливість навчання у Польщі

У квітні 2018 р. між Зборівським коледжем та Вищою Школою Безпеки у Познані було укладено угоду з метою розвитку та інтеграції науки, взаємного обміну інформацією щодо загального і фахового навчання, розвитку культури і традицій українського та польського народів.

Детальніше читайте тут.

Перший міжнародний польсько-український проект "Професійні питання без кордонів"

25-29 вересня 2017 р. - втілення Міжнародного польсько-українського проекту "Професійні питання без кордонів", учасниками якого є фонд “Можеш знати більше”, що діє при Спілці технічних шкіл ім.Г.Лангера в Цешині та Зборівський коледж ТНТУ ім.І.Пулюя. Етапам підготовки, реалізації, поширення результатів проекту присвячена інтернет-сторінка

Ponadnarodowe sprawy zawodowe

Про участь у форумі, що стосувався проектів 2017,читайте тут:

Форум

Взаємні візити делегацій та молодіжні обміни

У квітні 2014 року студенти Зборівського коледжу прийняли участь у міжнародній польсько-українській конференції на тему «Порівняння систем професійної освіти в Польщі та в Україні».

Детальніше про візит у Польщу читайте тут.

В листопаді 2013 р. відбувся візит польської делегації в коледж, основною подією якого стала міжнародна науково-практична студентська конференція «Україна і Польща в історичному вимірі».

Детальніше про це тут.

В жовтні 2013 р. відбулась поїздка представників Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Тернопільської області до республіки Польща на запрошення організації ZNP (Zwiazek Nauczycielstwa Polskiego – Польські спілки вчителів). До її складу входила делегація Зборівського коледжу.

Детальніше – тут.

Візит делегації Зборівського коледжу до Польщі – грудень 2012 р. Делегація Зборівського коледжу прийняла участь у святкуванні 100-річного ювілею освітньої діяльності польського закладу, а також підписала Угоду про співпрацю на польській стороні.

Детальніше про візит можна прочитати тут.

Початок міжнародної співпраці

5 жовтня 2012 року Зборівським коледжем ТНТУ ім. І.Пулюя було підписано двосторонню Угоду про співробітництво зі Спілкою технічних шкіл з міста Цешин, Республіка Польща. Детальніше про початок співпраці

можна прочитати тут.

ВСП "Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя"

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© ВСП "ЗФК ТНТУ ім. І. Пулюя" 2007-2021