ПОДІЇ

Захист дипломних проектів

25-27 червня 2018 р. відбувся захист дипломних проектів випускників спеціальності «Розробка програмного забезпечення». На розгляд екзаменаційної комісії були представлені роботи, які вирішують актуальні питання впровадження інформаційних технологій в різноманітні сфери функціонування суспільства. До прикладу, випускниками розроблені: веб-сервіс збору та візуалізації результатів соціологічних досліджень добробуту населення, віртуальний туристичний путівник, АІС для галузей медицини, с/г, лісового господарства, сфери послуг та інші.

Викладачі циклової методичної комісії комп'ютерно-інформаційних технологій щиро сподіваються, що набуті випускниками знання та практичні навички стануть фундаментом їхнього майбутнього професійного успіху.

Більше фото тут

Акредитація спеціальності "Розробка програмного забезпечення"

З 25 по 27 червня 2018 р. в Зборівському коледжі ТНТУ ім.І.Пулюя було проведено акредитаційну експертизу підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю 5.05010301 «Розробка програмного забезпечення». Працювала експертна комісія у складі голови комісії Шаповалової Світлани Ігорівни, доцента, к.т.н. кафедри автоматизації проектування енергетичних процесів і систем Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; та Никифорчина Сергія Зіновійовича, завідувача відділення комп'ютерних технологій Державного вищого навчального закладу «Кам'янець-Подільський індустріальний коледж».

Відповідна документація представлена в розділі «Нормативні документи».

Більше фото тут

І обласний форум професійної освіти «Освіта. Професія. Кар'єра»

29 травня 2018 року відбувся Перший обласний форум професійної освіти «Освіта. Професія. Кар'єра» у ТРЦ «Подоляни», ініційований управлінням освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації. Основна мета і завдання форуму – привернути увагу до проблем професійної освіти, державних органів влади, бізнес структур та громадянського суспільства, проінформувати молодь про можливості професійної освіти області, актуальні та перспективні професії, надати фахові консультації учням шкіл щодо здобуття професійної освіти, навести комунікації між роботодавцями області та закладами професійної освіти, підняття іміджу і престижу якісної конкурентоздатної професійної освіти.

Директор коледжу Баліцький І.Б., заступник директора з НВР Боднар А.Я., майстри в/н та учні взяли участь у цьому форумі, представивши професійну підготовку коледжу. Цікаву презентацію, макети виробів декоративного опорядження поверхонь звичайною шпаклівкою, підготували майстри та учні професії «Муляр. Штукатур. Маляр». Майстри виробничого навчання Микитинська М.І, Ковальковський В.Р, Бартош Т.В. та Зозуля Г.Р з учнем ІІ курсу Кіндзерським Андрієм провели майстер-клас по виготовленні декоративного панно.

Учні ІІ курсу Цімбота Олена і Олійник Василь разом з майстрами виробничого навчання Букаловською Р.Б. та Павленко Н.В. представляли професію «Кухар Офіціант. Бармен» різноманітними смачними виробами –фруктовим пуншем та лимонним сауером; і провели майстер-клас по приготуванню десертів: прикрашання капкейків, формування десерту – трайфл та імбирні пряники, декоровані айсингом. Крім того, були представлені різні види канапе.

Майстер виробничого навчання електрогазозварників Цанько Р.В. з учнем ІІІ курсу Голяшем Іваном провели майстер-клас по виготовленні оригінальних квітів з металу.

Більше фото тут

День вишиванки

17 травня 2018 р. працівники та студенти коледжу також приєднались до Всесвітнього Дня вишиванки, одягнувшись у національний стрій.

До відзначення Всесвітнього дня з охорони праці

16 травня 2018 року у спортивному залі коледжу приєдналися до відзначення святкування Всесвітнього дня з охорони праці. Наші першокурсники взяли участь у спортивних змаганнях: з метання тенісного м'ячика, підтягування на високій перекладені та перетягування линви.

Бойовий настрій та активність учасників створили справжню атмосферу спортивного свята. То ж результатом цих змагань стало не тільки відзначення спортивною зустріччю Дня охорони праці, а й забезпечення її учасників та глядачів гарним настроєм.

Метою заходу було виховання любові до спорту, розвиток уваги, організованості, зміцнення здоров'я, вміння працювати командою.

Грамоти отримали студенти, які показали кращий результат:
• Муравель Іван студент гр11-М з результатом 14.92м переміг з метання тенісного м'ячика;
• Синовіцький Мар'ян студент гр. 11- ТТ переміг у підтягуванні на високій перекладені з результатом 22 рази;
• На перетягуванні линви перемогу здобули студенти групи 11-АТ.

Захід підготували та провели керівники фізичного виховання та інженер з ОП.

Можливість навчання у Польщі

Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя в особі директора Ігоря Баліцького та Вища Школа Безпеки у Познані (Республіка Польща) в особі ректора доктора наук Анджея Здуняка уклали угоду з метою розвитку та інтеграції науки, взаємного обміну інформацією щодо загального і фахового навчання, розвитку культури і традицій українського та польського народів.

Договір був підписаний обома сторонами 23 квітня 2018 року. Метою співпраці є не тільки обмін досвідом педагогічних працівників, а й можливість студентами Зборівського коледжу здобувати ступені бакалавра та магістра зі спеціальностей, які є в переліку Вищого навчального закладу міста Познань.

Угода про співпрацю є цікавою тим, що студенти нашого коледжу стаціонарного та заочного відділень матимуть змогу здобувати диплом подвійного стандарту на заочному відділенні у Вищій Школі Безпеки, одночасно працюючи в Республіці Польща.

Всі умови цієї угоди є прописані в Положенні щодо навчання, проживання та фінансування студентів.

Тож запрошуємо випускників 11 класів, а також всіх хто склав ЗНО, на заочне навчання у Зборівський коледж.

Переглянути текст угоди

Цікаві перспективи

10 травня 2018 р. в коледж завітали гості – представники львівської фірми «Scimus Solution», які провели цікаву зустріч з програмістами 2 і 3 курсів. Після короткої презентації та розповіді про напрямки своєї діяльності (фірма спеціалізується на розробці веб- та мобільних додатків) відбувся діалог зі студентами.

Візит був не просто ознайомчим. З нового навчального року фірма планує провести безкоштовні курси для наших студентів, навчаючи їх новим технологіям проектування, аналізу вимог, розробки, тестування та менеджменту програмних додатків, роботі в команді, підвищенню рівня англійської мови. Планується, що проект буде корисним і для міста – навчання буде реалізовуватись на реальному замовленні певної розробки.

Кращі студенти отримають пропозиції працевлаштування. Це чудова можливість підвищити свій професійний рівень, отримати практичні навички та цінні поради безпосередньо від професіоналів.

Участь у благодійній акції «Серце до серця»

З метою збереження здоров'я дітей, забезпечення їхнього доступу до високоякісних медичних послуг, формування у молоді загальнолюдських цінностей та активізації молодіжного волонтерського руху відділом у справах сім'ї, молоді та спорту РДА та районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в районі проведено XІІI Всеукраїнську благодійну акції «Серце до серця», завданням якої було зібрання коштів для придбання медичного обладнання для дитячих лікарень області для дітей з вадами слуху.

До акції долучились студенти і працівники Зборівського коледжу ім. І. Пулюя, зібравши – 556 грн, Фінал акції відбувся 22 квітня 2018 року. Щира подяка волонтерам-студентам Зборівського коледжу Футорському Андрію, Василевському Тарасу, Власікову Дмитру за допомогу у зборі коштів. Гроші були перераховані на єдиний рахунок ВБФ «Серце до серця». За зібрані в нашій області кошти планується закупити обладнання для відділення Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні. За оптимізм та віру в добру справу, за доброту та безкорисність, усім, хто долучився до проведення акції, щира вдячність!

Участь у міжнародній програмі PISA

Зборівський коледж вперше взяв участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів та студентів PISA, що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку.

PISA – міжнародна програма з оцінювання освітніх досягнень учнів. Дослідження спрямоване на оцінювання систем освіти в різних країнах світу на підставі тестування 15-річних учнів. Метою програми є визначення тенденцій у результатах освітніх програм різних країн; чинників, що впливають на рівень навчальних досягнень учнів у світі.

Всі учасники були нагороджені подяками.

Ще кілька фото

Квест з кібербезпеки

З метою розширення й поглиблення знання про безпечний Інтернет 27 березня 2018 р. на базі Зборівського коледжу було проведено квест з кібербезпеки під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

В заході взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Зборівського району, ОТГ та студенти I-II курсів Зборівського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя. Студентів та гостей вітали директор коледжу І.Баліцький та заступник директора з навчальної роботи Л.Смерека.

Організатори квесту, методист комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради Галина Антонів та викладач коледжу Галина Ворона, привернули увагу молоді до важливого й актуального напрямку знань з кібербезпеки.

Учням було запропоновано взяти участь у веб-квесті «Безпечний інтернет». Свої роботи вони розміщували на Онлайн-дошці: https://padlet.com/antonivgalina1969/ivzx2s9v6auk.

З поняттям криптографії та його елементами познайомив присутніх студент коледжу Олег Богуш. Соціальну інженерію презентувала студентка коледжу Надія Черніцька. Коротку історичну довідку про людину, яка запропонувала шифрування, навів Ігор Крисюк, а з елементами криптографічного захисту інформації познайомила Ірина Кульчицька. Охарактеризував ідентифікацію та аутентифікацію Олександр Боднар, а Роман Ярошевський розповів про QR-коди. Про політику захисту інформації відомих світових компаній в галузі ІТ доповіла Марія Цяпута, а про мережевий захист - Дмитро Бартош. Психолог коледжу Т. Головата розповіла про ризики, на які наражають себе діти в Інтернеті.

Учні брали участь у вправах «Очікування», «Друкарська машина», намагалися зробити копію повідомлення про вміст малюнка, здійснювали шифрування та дешифрування повідомлень, працювали над створенням сенкана на тему Інтернету.

Захід вийшов пізнавальний, захоплюючий і дуже цікавий.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018