ПОДІЇ

Спартакіада першокурсників

В коледжі була проведена спартакіада першокурсників, присвячена «Дню фізичної культури та спорту». Змагання першокурсників проходили з 12 по 19 вересня 2017 р. з таких видів спорту:

Настільний теніс (хлопці)
1 місце: Ступаков Назарій (13 група)
2 місце: Овчар Юрій (11 АТ)
3 місце: Галіяш Олександр (11 ІПЗ)

Настільний теніс (дівчата)
1 місце: Мазуркевич Божена (11 М)
2 місце: Загарія Ірина (11 ІПЗ)
3 місце: Грицишин Катерина (11 ОП)

Міні-футбол
1 місце: 11 ТТ
2 місце: 11 ІПЗ
3 місце: 13 група

Волейбол:
1 місце: 11 ІПЗ
2 місце: 11 М
3 місце: 11 ТТ

Легка атлетика (біг 100 м хлопці)
1 місце: Жулицький Зеновій (13 група)
2 місце: Бачун Ростислав (11 ІПЗ)
3 місце: Моравель Іван (11 М)

Легка атлетика (біг 100 м дівчата)
1 місце: Барановська Віра (11 М)
2 місце: Кульчицька Ірина (11 ІПЗ)
3 місце: Новікова Тетяна (11 ТТ)

Стрибок в довжину (хлопці)
1 місце: Яблонський Володимир (11 М)
2 місце: (Жулицький Зеновій 13 група)
3 місце: Шпиця Володимир (11 ІПЗ)

Стрибок в довжину (дівчата)
1 місце: Новікова Тетяна (11 ТТ)
2 місце: Кульчицька Ірина (11 ІПЗ)
3 місце :Черніцька Надія (11 ІПЗ)

Метання гранати
1 місце: Ферлеївський Василь (11 АТ)
2 місце: Гусєв Михайло (11 ТТ)
3 місце: Яблонський Володимир (11 М)

Вітаємо переможців і бажаємо подальших звершень!

Більше фото тут

Виїзна підготовча зустріч

Наш коледж є учасником міжнародного проекту «Професійні питання без кордонів», що фінансується польсько-українською радою обміну молоддю. Проект був розроблений нашими друзями з технічної школи з польського міста Цешин, пройшов суворий відбір і отримав фінансування. Метою проекту є осягнення молоддю особливостей технічної та галузевої освіти, обмін досвідом, поширення ідеї професійного навчання, а також продовження співпраці між Зборівським коледжем та Спілкою технічних шкіл ім. полк. Г. Лангера в Цешині. Проект передбачає участь 36 учасників віком від 15 до 19 років (по 18 від кожної держави) та чотирьох керівників. У рамках проекту молодь представить систему професійного навчання в Польщі та в Україні, ознайомиться з професійними лабораторіями та майстернями, візьме участь у різних семінарах на тему конкретних вибраних професій, набуде практичних вмінь виготовлення конкретних товарів.

Програма проекту надзвичайно насичена: протягом тижня передбачені практичні заняття, екскурсії, диспути, презентації з доповідями, квест-ігри і навіть фотосесія на тему давніх ремесел. Відбуватимуться ці події в Цешині, Устроні та Кракові.

Така програма вимагає посиленої підготовки, тому умовами проекту передбачена виїзна організаційна зустріч обидвох груп, яку вони здійснили одночасно – 1-2 вересня.

Наша група цілу добу провела у санаторії "Барвінок", що у с.Манюки. За цей час встигли багато: обрали лідера, разом підготували матеріали для виконання поставлених завдань, в дружньому колі співали пісень у супроводі гітари, грали цікаві ігри, одним словом, і розважались, і працювали. Вражень після цієї поїздки залишилося безліч: така невимушена атмосфера посприяла згуртуванню колективу, спровокувала вибух ідей та рішень, надихнула на втілення завдань проекту. Зараз триває активна підготовка до поїздки в Польщу згідно з умовами проекту, яка відбудеться наприкінці вересня.

Більше фото тут

Першовересень кличе до коледжу

Знову осінь на порозі, коледж гостинно відчиняє двері й запрошує всіх на пари. Цей вересень особливий – тридцятий раз лунає дзвоник для першокурсників. Вітаємо учнів, студентів з днем знань, а педколективу бажаємо наснаги, нових звершень і незабутніх вражень!

Ще фото

Непоправна втрата в колективі педпрацівників

Важку, непоправну втрату поніс колектив Зборівського коледжу ТНТУ імені І.Пулюя. 2 липня 2017 р. на 56-му році життя пішов у вічність старший викладач Володимир Ілліч Ясінський – хороша людина, досвідчений педагог, наставник молоді.

Народився 6 січня 1961р. у смт. Поморяни Золочівського району, у 1986 закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут. Свою трудову діяльність у нашому коледжі розпочав з 1992 р. на посаді керівника фізвиховання, на якій працював до 1994р., а з 2004 р. і до кінця життя – викладачем фізвиховання. За значні досягнення у професійній діяльності Ясінський Володимир Ілліч був нагороджений численними грамотами.

Немає слів, які могли б передати той глибокий сум, що огортає серця тих, хто його знав. Він залишиться в нашій пам'яті людиною високих чеснот. Всім, хто мав щастя знати цього мудрого й світлого чоловіка, не вистачатиме його в житті. Висловлюємо наші найщиріші співчуття родині та близьким померлого. Світла пам'ять нашому дорогому колезі.

Акредитаційна експертиза спеціальності

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1122-А від 12.06.2017 р. з 15 по 17 червня 2017 р. в коледжі працювала Експертна комісія МОНУ, яка проводила акредитаційну експертизу підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю 5.07010101 "Організація та регулювання дорожнього руху".

З експертними висновками можна ознайомитися тут

Участь в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр»

В рамках обласного науково-практичного семінару «Інноваційні методи професійної підготовки кваліфікованого робітника» в Зборівському коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя 23 березня 2017 року стартував І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр».

ЦМК будівельних професій коледжу організувала та провела цей конкурс з метою підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів, удосконалення організації та змісту навчання під час підготовки робітничих кадрів. Участь у конкурсі взяли кращі учні випускної групи№ 33 (Бохенко Іван, Фіголь Тарас, Саврас Андрій, Мицишин Ігор, Вовнянко Андрій, Сеник Михайло).

Програма конкурсу складалася з двох етапів: теоретичного (тестові та розрахункові завдання) та практичного, які відповідали вимогам ІІІ розряду кваліфікованого робітника з професії «Маляр». Усі учасники успішно впоралися із практичним завданням, метою якого було продемонструвати професійні навички в опануванні сучасних технологій, уміння працювати з новими матеріалами та інструментами, зокрема опорядження поверхонь декоративною акриловою штукатуркою «Мозаїка», котру учні наносили на стіни фойє коледжу. Члени журі уважно спостерігали за якістю виконання робіт та дотриманням правил безпеки праці.

Підводячи підсумки обласного науково-практичного семінару, методист обласного управління професійної підготовки Дзюблюк В.П. висловив позитивні враження від проведеного конкурсу фахової майстерності, дав високу оцінку роботі ЦМК будівельних професій, рівню підготовки майбутніх спеціалістів, та побажав учням та їх наставникам нових звершень та постійно йди в ногу з часом.

17 травня 2017 року на базі Тернопільського ВПУ ім. М. Паращука відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ області з професії «Маляр», в якому взяв участь переможець І етапу - Фіголь Тарас (учня до конкурсу готувала майстер виробничого навчання Микитинська М.І). Учень успішно справився з завданнями теоретичної та практичної частини, за що був нагороджений грамотою та цінним подарунком.

Засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ

23 березня 2017 р. у Зборівському коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя відбулось обласне засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ. Тема семінару «Інноваційні методики професійної підготовки кваліфікованих робітників» є актуальною в наш час.

Сучасний ринок праці диктує вимоги до якості підготовки кваліфікованих робітників. Навчальні заклади перебувають в складних умовах матеріально-технічного забезпечення, а тому змушені здійснювати пошук нових форм і методів навчання. Дана робота проводиться за координації методичного центру.

Під час семінару педагогічний колектив Зборівського коледжу презентував результати своєї пошукової діяльності.

На відкритті семінару з доповіддю «Науково-методичний супровід впровадження особистісно-розвивальних технологій професійного навчання кваліфікованих робітників» виступив директор коледжу доц. Матвіїшин Анатолій Йосипович. Він охарактеризував проблеми, які стоять перед навчальним закладом в сучасних умовах.

Керівник секції, завідувач кабінетом НМЦ ПТО у Тернопільській області, заслужений працівник освіти України, Дзюблюк Валерій Петрович в доповіді «Зарубіжний та вітчизняний досвід підготовки кваліфікованих робітників» узагальнив попередній досвід роботи з удосконалення методичної роботи, та намітив завдання з урахуванням міжнародних тенденцій професійної освіти (дуальна система професійної освіти).

Продовжив роботу семінару методист коледжу к.т.н. Паламарчук Петро Васильович з доповіддю «Інноваційні технології навчання з підготовки робітників з професії «Електрогазозварник», «Кухар, офіціант, бармен» у Зборівському коледжі». Він провів аналіз методів навчання та наголосив, що всі форми професійно-практичної підготовки учнів у коледжі здійснюються у тісному поєднанні з виготовленням корисної продукції та наданням послуг.

Співдоповідачі, викладачі дисциплін професійно-теоретичної підготовки, Буляниця Г.В. та Швайка Н.В. продемонстрували методику проведення бінарного уроку з використанням хмарних технологій, а майстер виробничого навчання Цанько Р.В. - технологічний процес виготовлення виробу.

Після проведення теоретичної частини учасники семінару оглянули виставку виробів, ознайомилися з матеріальною базою коледжу.

В рамках проведення практичної частини семінару було проведено конкурс професійної майстерності серед учнів 3 курсу спеціальності «Муляр. Маляр. Штукатур» (Плетюк М.І. - викладач професійно-теоретичної підготовки; Микитинська М.І., Зозуля Г.Р., Клапач І.Д., Бартош Т.В. – майстри виробничого навчання Зборівського коледжу ТНТУ ім.І.Пулюя). Виконувалися роботи з шпаклювання стін та нанесення мінеральної штукатурки.

За результатами конкурсу місця розподілилися так:
1 місце Бохенко Іван, Фіголь Тарас;
2 місце Саврас Андрій;
3 місце Вовнянко Андрій, Сеник Михайло.

Більше фото перегляньте тут

Перемога у змаганнях зі спортивного туризму - наша!

19-20 травня 2017 р. в смт. Великі Бірки відбулися змагання з спортивного туризму (вид пішохідний туризм) між ВНЗ області.

У перший день учасники змагалися на індивідуальній смузі перешкод. Серед дівчат 1 місце здобула наша четвертокурсниця, студентка спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Липак Олеся, серед хлопців – також наші студенти: 2 місце виборов Тарас Бартош, а третє місце посів Андрій Андрусишин.

В загальному заліку на індивідуальній смузі перешкод команда Зборівського коледжу здобула 1 місце. Наступного дня учасники змагалися на командній смузі перешкод, де у напруженій боротьбі команда нашого коледжу здобула 1 місце.

Вітаємо всіх учасників, а також тренера Кульчицького Б. С. із загальним першим місцем між ВНЗ І-ІІ р.а.! Це вже наша дванадцята перемога за 14 проведених змагань.

Склад команди: Липак О.А., Бартош Т.Т., Борисюк С.П., Андрусишин А.З., Липак Т.А., Олясюк М.В., Ярошевська Х., Пелих О.Р.

Ще фото зі змагань тут

День вишиванки

День вишиванки – свято, яке має на меті збереження та популяризацію народних традицій створення та носіння вишитого українського одягу. З кожним роком воно проявляється все масштабніше, до нього долучаються українці всього світу. Особливо в теперішній час вишиванка – це вже не просто одяг, а символ української нескореності, свободи, солідарності з українцями іноземців, які цього дня також одягають вишиванки. 18 травня 2017 р. коледжани теж долучилися до всеукраїнської акції «Одягни вишиванку».

Обласне засідання заступників директорів з навчально-виховної роботи

27 квітня 2017 року у Зборівському коледжі ТНТУ ім. І Пулюя відбулось обласне засідання методичної комісії заступників директорів з навчально-виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Тема семінару «Духовне виховання студентської молоді – складова формування моральних цінностей особистості» є актуальною в наш час. Реалії нашого сьогодення применшують значимість духовних цінностей людини, тому наше завдання як організаторів виховного процесу прищепити дітям почуття відповідальності, чесності, примусити їх задуматися над сутністю власного життя, усвідомлювати себе дітьми української землі, виховати людину, якій притаманні поняття честі, справедливості, добропорядності – відмітила голова методоб'єднання, заступник директора з питань гуманітарної освіти та виховання Кременецького медичного училища Голуб Г.Р.

Усіх гостей привітав директор коледжу Матвіїшин А.Й. та з напутнім словом виступив директор Тернопільського технічного коледжу, голова ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Тернопільської області Калушка В.П.

Хвилину духовної поезії та книжечку «Дзвінкі ключики» з власним автографом, присутнім подарувала наша талановита зборівчанка Пошва Я.В. Отець Тадей у храмі Новомучеників українського народу дуже цікаво розповів про історію храму, правила зображення ікон і відповів на багато запитань наших гостей.

Біля Білого берега старший викладач, заступник директора коледжу Смерека Л.В. розповіла про хід і значення історичної Зборівської битви, а директор музею «Зборівська битва» Макогін Б.Д. вразив усіх своєю відданістю, обізнаністю та щирою гордістю за наше містечко та наших зборівчан.

Студенти коледжу, художні керівники Якимів І.П., Панчишин О.В. та соліст РБК Рум'яний А. подарували гостям семінару невеличкий вітальний концерт, присвячений Воскресінню Христовому.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2017