ПОДІЇ

На "Фольк-music" у Київ!

Український фольклор – це невичерпне джерело духовності нашої нації. Співаючи колядки, щедрівки, весняночки, гаївки, весільні та обрядові пісні, ми стверджуємо те, що ми українці, що ми гордимося нашою культурою і традиціями.

30-31 березня 2017 р. студенти Зборівського коледжу, учасники аматорського театрального колективу «Жайвір» разом із художніми керівниками Якимів І.П. та Маковинським Ю.В. побували у студії знімального майданчика програми «Фольк-music» в м.Київ, де на Всеукраїнському телеканалі УТ–1 записали виконання великодніх гаївочок. Взяти участь у програмі нас запросила народна артистка України Оксана Пекун, наша землячка.

Наші студенти побачили, як організований знімальний майданчик, як проходить запис виступів різних самодіяльних колективів України. А ще ми побували у Києво-Печерській лаврі, музеях коштовностей та мініатюр, в музеї «Золоті Ворота», біля Софіївського собору, Михайлівської церкви, пройшли по знаменитому Андріївському узвозі, по Хрещатику. Діти молитвою вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні на вулиці М.Грушевського, людей, померлих від голоду біля меморіалу пам'яті Голодомору, біля Стели воїнів, загиблих у Другій світовій війні.

Ця поїдка стала можливою тільки завдяки нашим благодійникам, які допомогли нам коштами та пальним. Це народний депутат України Юрик Т. З. і його невтомний помічник, наш випускник Мудло В.Д., директор ТзОВ «Грейнленд» Пульгун Ю.М. та Мартюк В.І., керівник ТзОВ «УКРПОЛЬ» Уніят А.В., керівник ТзОВ «Княжі лани» Починок А.І., голова міста Зборова Максимів Р.С., керівники ТзОВ «Степ» Банадига П. Ф. та Глинський П.П., обласна профспілкова організація працівників освіти, яку очолює Мокей Л.І. та заступник Піхурко О.В., первинна профспілкова організація працівників та студентів коледжу, приватний підприємець Кузь Р.Я. та водії автобуса П.Мелих та А.Мельничук, а також щире спасибі за сприяння в організації поїздки голові Зборівської районної адміністрації Яворському І.Б., заступникам голови РДА Парацію О.З., Бігусу М.Б., голові Зборівської районної ради Максиміву Б.І. та всім добрим людям, які щиро бажали нам вдалої поїздки. Хай Ваше добро повертається до Вас сторицею!

Більше фото з поїздки тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018