ПОДІЇ

Декада ЦМК природничо-математичного циклу

З 20.03.17. р. по 31.03.17. р. у коледжі пройшла декада ЦМК природничо-математичного циклу на тему: ”Бути здоровим – престижно та модно: здоровий спосіб життя – найсучасніший світовий тренд”.

20.03.17. р. Декада розпочалась презентацією семи кроків до змін у своєму житті. Це були поради, як почати нове життя, у вигляді постерів під девізом «Змінювати життя є сенс тільки тоді, коли Ви точно розумієте куди йти, а головне, навіщо цього хочете. Почніть своє нове життя, здійснюйте нові дії».

21.03.17. р. Анкетування «Я і здоровий спосіб життя» – досліджували знання учнів та студентів про їх здоровий спосіб життя. В опитуванні взяли участь 100 учнів та студентів: 18% жіночої і 82% чоловічої статі. На одне із запитань – чи хотіли б Ви в майбутньому вести здоровий спосіб життя? – «Так» відповіли 99% респондентів.

22.03.17. р. Тренінг «Ми за тверезий спосіб життя». Практичний психолог Іваськів О.Ф провела тренінг з учнями та студентами І курсу, з метою надання учасникам інформації про здоров'я, здоровий спосіб життя та фактори, що впливають на формування здоров'я, створення комфортної атмосфери, актуалізації відчуття важливості здоров'я, розуміння складності його досягнення та збереження.

23.03.17. р. Година здоров'я – зустріч з лікарем-фтизіатром ЦРЛ м.Зборова Гуменною В.П., яка зазначила, що саме навчання молоді основам санітарної грамотності може дати значну користь у протидії туберкульозу в майбутньому та зберегти здоров'я і життя українських громадян.

14.03.17. р. Інформаційна стіна «Вікна», де учні та студенти надали інформацію про фактори, що впливають на формування здоров'я; вони ознайомили читачів зі шкідливим впливом алкоголю, тютюну, наркотиків на молодий організм а також підготували цікаві і змістовні повідомлення. Головною метою заходу було переконати учнів та студентів взяти на себе відповідальність за власне здоров'я і дотримуватись здорового способу життя.

27.03.17. р. Квест «Скажімо “Так” здоровому способу життя». Під керівництвом заступника директора з НВР Мельник Г.М., уже традиційним став КВЕСТ з цікавими і неординарними завданнями. Учні та студенти реагували злагоджено, старалися по можливості швидко відповідати на поставленні перед ними завдання. Показали грунтовні знання, швидкість; найкращі результати продемонструвала команда студентів спеціальності «Розробка програмного забезпечення». За старанність і ерудицію найбільше «сердечок» отримали учні професії «Кухар. Бармен. Офіціант».

28.03.17. р. Науково-практична конференція студентів «Проблеми формування здорового способу життя молоді». Головні напрямки конференції:
- обмін досвідом з питань розробки та впровадження інноваційних методів і технологій формування здорового способу життя студентів;
- обговорення проблем, об'єднання зусиль та визначення можливостей для покращення ситуації;
- вплив екологічного середовища на здоров'я.
О.А. Рак, голова ЦМК, виступила з доповіддю «Здоровий спосіб життя: проблеми та досвід»; всього було представлено 12 доповідей студентів. У роботі конференції взяли участь методисти коледжу: Кравець Н.Б. Паламарчук П.В., заступник директора з навчальної роботи Смерека Л.В., зав. відділення молодших спеціалістів Липак Г.І., викладачі ЦМК природничо-математичних дисциплін, студенти та викладачі коледжу. Проведення конференції та виступи студентів надихнули усіх учасників до подальших звершень.

29.03.17. р. Акція популяризації здорового способу життя.
Ми хочемо, аби у нас була здорова нація, здорові діти і тому в рамках акції були розроблені буклети:
- Країна здорового способу життя.
- Знайте правду про ВІЛ(/СНІД).
- Вітаміни це – «аміни життя».
- Де є вода – там є життя.
- Використання і утилізація батарейок.
- Здоров'я в числах.
- Курорти України.
Члени ЦМК розповсюдили інформаційні матеріали, буклети та пам'ятки.

30.03.17. р. Виховна година на тему:
«Отож не вагайся, крокуй разом з нами,
хвороб щоб планета не знала віками!»
Метою заходу було пропагувати здоровий спосіб життя, попереджувати шкідливі звички, формувати свідоме ставлення до власного здоров'я і усвідомлення особистої відповідальності за нього. Слід відмітити творчий підхід викладача Олесневич М.П. до підготовки даного заходу.

31.03.17.р. Підсумки декади ЦМК.
Упродовж декади викладачами природничо-математичних дисциплін спільно з учнями та студентами було організовано низку заходів, які викликали жваве зацікавлення та обговорення серед учнів та студентів закладу та були високо оцінені керівництвом коледжу.
Комісія щиро вдячна за активну участь та бажає всім успіхів у навчанні та нових перемог.

Більше фото із заходів декади перегляньте тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018