ПОДІЇ

Зустрічі в гуртожитку

Продовжує свою роботу клуб «Все буде добре», який діє в гуртожитку. Вже стало доброю традицією організовувати зустрічі з цікавими людьми Зборівщини.

Так, нещодавно для студентів було організовано тепле знайомство із сестрою-монахинею, яка проводить катехітичну роботу серед молоді Зборова. Сестра Романа вразила студентів своєю щирістю, добротою, силою духу, інтелігентністю і прагненням в доступній ненав'язливій формі донести якнайбільше інформації про Божі справи на землі. Сестра Романа з великим натхненням розповідала про чудотворні місця світу, де об'являлася Пресвята Богородиця – Лурд, Фатіму, про події, які передували виникненню цих відомих на весь світ явлень. Разом з сестрою Романою завітала учасниця молодіжно-християнської спільноти «Еммануїл» Гарматюк Ганна, яка розповіла про зустрічі греко-католицької молоді міста, цікаві бесіди на різноманітну молодіжну тематику. Студентам сподобалось виконувати разом з Ганною релігійні пісні під акомпанемент гітари.

Наступного тижня до студентів гуртожитку завітала майстер перукарської справи Юля Горпинюк. Молода майстриня демонструвала глибоку обізнаність і професіоналізм, відчуття стилю та смаку, компетентно ознайомила дівчат із способами фарбування волосся (філірування, омбре, балаяж), пояснювала, які фарби краще використовувати, як розрахувати співвідношення складників для фарби. Показала майстер-клас із фарбування волосся, жіночої стрижки. Після закінчення майстер-класу студенти ще довго розпитували про нюанси фарбування, а перукарка ділилась секретами.

Надіємось, що студенти гуртожитку запам'ятають такі зустрічі надовго, нові вміння пригодяться в майбутньому, а такі заходи будуть корисними для загального розвитку нашої молоді.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018