ПОДІЇ

Засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ

23 березня 2017 р. у Зборівському коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя відбулось обласне засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ. Тема семінару «Інноваційні методики професійної підготовки кваліфікованих робітників» є актуальною в наш час.

Сучасний ринок праці диктує вимоги до якості підготовки кваліфікованих робітників. Навчальні заклади перебувають в складних умовах матеріально-технічного забезпечення, а тому змушені здійснювати пошук нових форм і методів навчання. Дана робота проводиться за координації методичного центру.

Під час семінару педагогічний колектив Зборівського коледжу презентував результати своєї пошукової діяльності.

На відкритті семінару з доповіддю «Науково-методичний супровід впровадження особистісно-розвивальних технологій професійного навчання кваліфікованих робітників» виступив директор коледжу доц. Матвіїшин Анатолій Йосипович. Він охарактеризував проблеми, які стоять перед навчальним закладом в сучасних умовах.

Керівник секції, завідувач кабінетом НМЦ ПТО у Тернопільській області, заслужений працівник освіти України, Дзюблюк Валерій Петрович в доповіді «Зарубіжний та вітчизняний досвід підготовки кваліфікованих робітників» узагальнив попередній досвід роботи з удосконалення методичної роботи, та намітив завдання з урахуванням міжнародних тенденцій професійної освіти (дуальна система професійної освіти).

Продовжив роботу семінару методист коледжу к.т.н. Паламарчук Петро Васильович з доповіддю «Інноваційні технології навчання з підготовки робітників з професії «Електрогазозварник», «Кухар, офіціант, бармен» у Зборівському коледжі». Він провів аналіз методів навчання та наголосив, що всі форми професійно-практичної підготовки учнів у коледжі здійснюються у тісному поєднанні з виготовленням корисної продукції та наданням послуг.

Співдоповідачі, викладачі дисциплін професійно-теоретичної підготовки, Буляниця Г.В. та Швайка Н.В. продемонстрували методику проведення бінарного уроку з використанням хмарних технологій, а майстер виробничого навчання Цанько Р.В. - технологічний процес виготовлення виробу.

Після проведення теоретичної частини учасники семінару оглянули виставку виробів, ознайомилися з матеріальною базою коледжу.

В рамках проведення практичної частини семінару було проведено конкурс професійної майстерності серед учнів 3 курсу спеціальності «Муляр. Маляр. Штукатур» (Плетюк М.І. - викладач професійно-теоретичної підготовки; Микитинська М.І., Зозуля Г.Р., Клапач І.Д., Бартош Т.В. – майстри виробничого навчання Зборівського коледжу ТНТУ ім.І.Пулюя). Виконувалися роботи з шпаклювання стін та нанесення мінеральної штукатурки.

За результатами конкурсу місця розподілилися так:
1 місце Бохенко Іван, Фіголь Тарас;
2 місце Саврас Андрій;
3 місце Вовнянко Андрій, Сеник Михайло.

Більше фото перегляньте тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018