ПОДІЇ

Участь в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр»

В рамках обласного науково-практичного семінару «Інноваційні методи професійної підготовки кваліфікованого робітника» в Зборівському коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя 23 березня 2017 року стартував І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр».

ЦМК будівельних професій коледжу організувала та провела цей конкурс з метою підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів, удосконалення організації та змісту навчання під час підготовки робітничих кадрів. Участь у конкурсі взяли кращі учні випускної групи№ 33 (Бохенко Іван, Фіголь Тарас, Саврас Андрій, Мицишин Ігор, Вовнянко Андрій, Сеник Михайло).

Програма конкурсу складалася з двох етапів: теоретичного (тестові та розрахункові завдання) та практичного, які відповідали вимогам ІІІ розряду кваліфікованого робітника з професії «Маляр». Усі учасники успішно впоралися із практичним завданням, метою якого було продемонструвати професійні навички в опануванні сучасних технологій, уміння працювати з новими матеріалами та інструментами, зокрема опорядження поверхонь декоративною акриловою штукатуркою «Мозаїка», котру учні наносили на стіни фойє коледжу. Члени журі уважно спостерігали за якістю виконання робіт та дотриманням правил безпеки праці.

Підводячи підсумки обласного науково-практичного семінару, методист обласного управління професійної підготовки Дзюблюк В.П. висловив позитивні враження від проведеного конкурсу фахової майстерності, дав високу оцінку роботі ЦМК будівельних професій, рівню підготовки майбутніх спеціалістів, та побажав учням та їх наставникам нових звершень та постійно йди в ногу з часом.

17 травня 2017 року на базі Тернопільського ВПУ ім. М. Паращука відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ області з професії «Маляр», в якому взяв участь переможець І етапу - Фіголь Тарас (учня до конкурсу готувала майстер виробничого навчання Микитинська М.І). Учень успішно справився з завданнями теоретичної та практичної частини, за що був нагороджений грамотою та цінним подарунком.

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018