ПОДІЇ

Виїзна підготовча зустріч

Наш коледж є учасником міжнародного проекту «Професійні питання без кордонів», що фінансується польсько-українською радою обміну молоддю. Проект був розроблений нашими друзями з технічної школи з польського міста Цешин, пройшов суворий відбір і отримав фінансування. Метою проекту є осягнення молоддю особливостей технічної та галузевої освіти, обмін досвідом, поширення ідеї професійного навчання, а також продовження співпраці між Зборівським коледжем та Спілкою технічних шкіл ім. полк. Г. Лангера в Цешині. Проект передбачає участь 36 учасників віком від 15 до 19 років (по 18 від кожної держави) та чотирьох керівників. У рамках проекту молодь представить систему професійного навчання в Польщі та в Україні, ознайомиться з професійними лабораторіями та майстернями, візьме участь у різних семінарах на тему конкретних вибраних професій, набуде практичних вмінь виготовлення конкретних товарів.

Програма проекту надзвичайно насичена: протягом тижня передбачені практичні заняття, екскурсії, диспути, презентації з доповідями, квест-ігри і навіть фотосесія на тему давніх ремесел. Відбуватимуться ці події в Цешині, Устроні та Кракові.

Така програма вимагає посиленої підготовки, тому умовами проекту передбачена виїзна організаційна зустріч обидвох груп, яку вони здійснили одночасно – 1-2 вересня.

Наша група цілу добу провела у санаторії "Барвінок", що у с.Манюки. За цей час встигли багато: обрали лідера, разом підготували матеріали для виконання поставлених завдань, в дружньому колі співали пісень у супроводі гітари, грали цікаві ігри, одним словом, і розважались, і працювали. Вражень після цієї поїздки залишилося безліч: така невимушена атмосфера посприяла згуртуванню колективу, спровокувала вибух ідей та рішень, надихнула на втілення завдань проекту. Зараз триває активна підготовка до поїздки в Польщу згідно з умовами проекту, яка відбудеться наприкінці вересня.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018