ПОДІЇ

Від теорії до практики: екскурсія на виробництво.

Будь-яка форма діяльності людини пов'язана з її організацією, а тому організація виробництва за своєю роллю і призначенням у формуванні знань і вмінь майбутнього фахівця займає провідне місце.

Досвід роботи різного роду підприємств свідчить, що саме організація виробництва створює умови для найкращого використання техніки і людей в процесі виробництва і тим самим підвищує його ефективність. Ринкові відносини висувають нові вимоги і завдання перед виробництвом, а підприємства несуть повну відповідальність за результати своєї роботи. В цих умовах підвищеної уваги заслуговує підготовка фахівців, які повинні професійно займатися питаннями організації виробництва та діяльності підприємства в цілому, здатних по новому підійти до поставлених цілей і організувати виробництво з урахуванням запитів ринку.

Саме таких фахівців і готує Зборівський коледж ТНТУ ім.Івана Пулюя. І для того, щоб краще засвоювалися теоретичні знання, наданні студентам в стінах рідного закладу, адміністрація і викладацький склад намагаються поєднати теорію з практикою на різних виробничих підприємствах.

Одним з таких заходів була навчальна екскурсія студентів спеціальності «Організація виробництва» в компанію «Агропродсервіс», де вони ознайомилися із сучасними тенденціями розвитку виробництва в харчовій переробній промисловості та в сільському господарстві.

Під час екскурсії студенти мали змогу відвідати лабораторії компанії, соєвий та насіннєвий заводи, склади зберігання зерна, яблуневі сади. Також студенти відвідали «Тернопільський м'ясокомбінат», де власне і ознайомилися з реальним виробництвом м'ясних виробів. Тут вони відвідали консервний цех, цех сирокопчених ковбас, цех варено–копчених ковбас, цех з обвалки м'яса. Завдяки працівникам даного підприємства студенти дізналися багато цікавого про виробництво ковбасних виробів і технологію їх виготовлення, побачили масштаби і культуру виробництва. Не обійшлися такі відвідини і без дегустації готової продукції м'ясокомбінату.

Особлива подяка за організацію даної поїздки компанії «Агропродсервіс», які поділилися своїм надбанням та досвідом. Для студентів коледжу це не лише приємно проведений час, але і своєрідна практика за спеціальністю.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018