ПОДІЇ

Інформаційна година «Проектна діяльність – шлях до міжнародної співпраці»

5 жовтня 2017 р. в коледжі була проведена інформаційна година на тему «Проектна діяльність – шлях до міжнародної співпраці», присвячена участі студентів коледжу в польсько-українському проекті «Професійні питання без кордонів» та поїздці в Польщу. Організатори (Липак Г.І. та Оробчук О.Р.) розповіли присутнім, що проект – це інноваційна діяльність, яка відкриває багато доріг навчальним закладам і студентам для отримання грантів для навчання, набуття досвіду та отримання практичних навичок і є зараз дуже популярною.

Далі учасники проекту, які на собі відчули всі переваги участі в такому проекті, та тиждень досліджували методи і засоби професійної освіти Польщі, розповідали про свої враження, щоденний графік; демонстрували з допомогою фото- та відеоматеріалу всі етапи перебігу проекту, виробничі лабораторії та майстерні, практичні заняття, виготовлені власноруч вироби.

Наостанок представники студентського деканату звернулись до молоді коледжу із закликом зробити кращим свій другий дім – коледж, проводячи паралелі із різних аспектів. Раціональною є ідея про роздільне сортування сміття, велопарковку та інші нововведення, які вже давно працюють у польському навчальному закладі.

Віримо, що нашій молоді вдасться своєю активною позицією зробити Україну дійсно європейською, комфортною та забезпеченою країною.

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018