ПОДІЇ

День першокурсника 2017

5 жовтня 2017 р. у нашому коледжі відбувся вже традиційний вечір знайомства з першокурсниками. Актова зала була переповнена: і студенти, і випускники і працівники коледжу, і навіть батьки першокурсників завітали до нас на свято. А подивитись було на що. Всі шість груп першого курсу, під керівництвом своїх кураторів та керівників груп, підготували цікаві та своєрідні виступи.

Ведучі – студентський декан - Тарнопольський Арсен, його заступники - Гриців Іван та Цяпута Марія підготували чудовий сценарій дійства, та на початку привітали наших першокурсників з першим місяцем перебування у ролі студентів коледжу та запросили на сцену всі старост груп.

Жартівливим жеребкуванням визначили порядок виступу груп. А потім глядачі мали змогу привітати групи 11-АТ «Автомобільний транспорт», 11-ТТ «Транспортні технології», 11-ОП «Облік і оподаткування», група 13 «Муляр. Штукатур. Маляр», 11-М «Менеджери», 11- ІПЗ «Інженерія програмного забезпечення», які піснями, сценками, флеш-мобами, професійними гуморесками представили свої групи і подарували всім гарний настрій.

Ще кілька фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018