ПОДІЇ

Екскурсія на ВАТРУ

Зростаюча конкуренція на ринку праці, започаткована тенденція до зменшення вакансій та збільшення числа безробітних фахівців спонукає організовувати навчальний процес таким чином, щоб випускник відразу ж після здобуття диплому міг професійно виконувати свої функції, тобто, був конкурентоспроможним на ринку праці. З метою впровадження сучасних технологій навчання, в рамках декади ЦМК механічних дисциплін, в Зборівському коледжі для груп 21 АТ та 31 М було проведено урок-екскурсію на виробництво – в ТОВ «ОСП Корпорація ВАТРА», м.Тернопіль.

Студенти ознайомилися з машинами та технологією виготовлення гумотехнічних виробів, особливостями відливання виробів з металу та пластмаси, виготовлення деталей методами пресування та штампування; станками для обробки різанням: фрезерним, токарним з ЧПУ (в т.ч. револьверним багатошпиндельним), нарізання різьб. З особливою гордістю екскурсовод демонстрував два сучасних комп'ютеризовані станки «Амада» для вирубування та вигинання деталей складної конструкції з листової сталі.

Значний інтерес студентів викликала сучасна дільниця фарбування порошковими фарбами виготовлена в об'єднанні «Наутех» (м. Харків). Також студенти відвідали складальний цех, де ознайомилися з технологією конвеєрного та стапельного складання виробів. Особлива увага під час екскурсії акцентувалася на важливості дотримання правил ТБ, та рівня технічної грамотності працівників (читання креслень).

На виставці студенти ознайомилися з номенклатурою продукції заводу. Значний інтерес викликав асортимент додаткової продукції заводу: стійки для паркових світильників, шафки, вішалки, а особливо броньовані двері, які за рівнем захисту суттєво переважають закордонну продукцію, представлену на українському ринку.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018