ПОДІЇ

Декада спеціальностей «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», «Організація та регулювання дорожнього руху»

З 23 жовтня по 3 листопада 2017 р. в нашому коледжі проводилась декада спеціальностей «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», «Організація та регулювання дорожнього руху», присвячена дню автомобіліста і дорожника.

23 жовтня - відбулася презентація радіо FM «КОЛЕДЖАНИН» (хвиля 1234-АТТТ та конкурс стінгазет. Кращою стала стіннівка, яку підготували студенти групи 11ТТ.

24 жовтня був проведений конкурс професійної майстерності серед студентів 3-4 курсів. Тут змагалися кращі із кращих, демонструючи свої навички як по водінню автомобіля, так і по його ремонту. Переможцями стали студенти групи 31М.

25 жовтня під керівництвом викладачів спецдисциплін Локтя В.М., Сухецької Г.М., Бугеля В.М., Прохоцького В.В., Паламарчука П.В. відбулася студентська навчально-практична конференція на тему «Моя професія - креатив та формула успіху», яка стала ефективним засобом об'єктивного вияву обдарованої студентської молоді, реалізацією набутих ними здібностей, стимулюванням потреби у творчому оволодінні знаннями та активізацією навчально-пізнавальної діяльності. Після конференції відбулася презентація збірника матеріалів конференції.

26 жовтня в актовій залі викладачами Окрутним А.І. та Цанько Р.В. була проведена інформаційна година на тему «Безпека на дорозі - показник культури нації», метою якої було формування моделі безпечної поведінки та позитивне ставлення до вимог безпеки в учасників дорожнього руху, а також вироблення культури управління транспортними засобами. Пізнавальною була також зустріч з співробітниками національної поліції в Тернопільській області – Олесею та Іваном, метою якої було привернення уваги студентів до проблем дорожньо-транспортного травматизму, збереження життя та здоров'я.

Також 26 жовтня викладачі Локоть В.М. ,Прохоцький В.В. та студенти Швець Андрій, Жук Дмитро, Жук Микола брали участь в міжрегіональній навчально-методичній конференції на базі технічного коледжу м.Тернопіль. Серед 35 навчальних закладів наш Андрій Швець – відмінник навчання, студент групи 42М, зайняв третє місце. Викладачі та студенти отримали сертифікати учасників.

27 жовтня викладач Сухецька Г.М. організувала захоплюючу екскурсію для студентів груп 41М, 42М, 31М спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» на найуспішніше підприємство всієї України - ПрАТ «СКФ Україна» м.Луцьк. У формі презентації керівник служби персоналу Шатан Вікторія Михайлівна ознайомила студентів з корпорацією SKF, до складу якої входить ПрАТ «СКФ Україна», стилем управління, структурою, показниками діяльності, методами ведення бізнесу, які використовує компанія. На високому рівні працює система менеджменту, адже для того, щоб здобути керівну посаду, працівники проходять шлях від простого робітника до управлінця. На підприємстві – демократичний стиль керівництва, здорові, безпечні та комфортні умови праці, 100% медичне страхування, права працівників - поважають. Стимулами в роботі компанії є моральність, відкритість, командна робота, а цінностями – якість, прибуток, швидкий та інноваційний розвиток. У ході презентації між студентами та працівниками відбувся діалог, в ході якого студенти отримали відповіді на поставлені запитання. Пізнавальною була екскурсія виробничими цехами. Студенти були поділені на чотири групи по 9 чоловік, кожна з яких отримала бригадира. Студенти з великим інтересом спостерігали за технологією виробництва конічних роликових підшипників та їх компонентів. Вразила всіх виробнича дисципліна, культура праці та сучасне обладнання. Щирі слова вдячності шлемо генеральному директору ПрАТ «СКФ Україна» – В.І. Цибульському, працівникам служби персоналу – Вікторії та Людмилі за теплий прийом, організацію та проведення надзвичайно цікавої екскурсії.

Море емоцій отримали студенти і викладачі, подорожуючи Тараканівським фортом – оборонною спорудою, архітектурною пам'яткою 19 століття. Сьогодні від фортеці залишились лише руїни, але неймовірна кількість прослуханих від екскурсовода легенд, які досі оточують форт, містичні залишки колишньої гарної будови залишаться в пам'яті назавжди.

Цікавою та насиченою була навчальна екскурсія студентів груп 21АТ і 31М під керівництвом к.т.н. Паламарчука П.В. та викладачів Мельника П.Є і Мелікова П. І. на підприємство ОСП Корпорація «Ватра» м. Тернопіль. Дане підприємство займається виробництвом світлотехнічної продукції для різних об'єктів. Студенти побували в ливарному, термічному, штампувальному цехах, де отримали можливість побачити протікання технологічних процесів, ознайомитись з виробничим обладнанням, поспілкуватися з працівниками підприємства.

30 жовтня викладачі Мелікова В.І. та Меліков П.І. провели серед студентів-дорожників конкурс знавців правил дорожнього руху «Автодор» в ігровій формі. З великим ентузіазмом учасники команд долали перешкоди, щоб бути кращими. Переможцем стала команда групи 31Д «Подорожники».

31 жовтня в читальному залі коледжу під керівництвом в.о. директора коледжу Баліцького І.Б. відбулася «Ярмарка вакансій» – зустріч студентів з керівниками АТП і СТО. В ході даного заходу запрошені розповіли про власну діяльність, переваги роботи на СТО і АТП та перспективи розвитку. Також було обговорено можливості проведення спільних заходів, спрямованих на сприяння працевлаштування студентів та випускників (проходження практики, проведення екскурсій, майстер-класи).

2 листопада відбулася інтелектуальна гра брейн -ринг «Правила дорожнього руху – це закон життя» серед студентів спеціальності «Організація та регулювання дорожнього руху» під керівництвом викладачів Ясіновського А.М. і Подуна Р.П. Метою даного заходу було повторення та узагальнення набутих студентами знань з дисципліни «Правила та безпека дорожнього руху». Форма брейн-рингу дозволила у невимушених обставинах перевірити готовність студентів використати свої знання на практиці.

3 листопода в методкабінеті відбувся круглий стіл по підведенню підсумків декади, присвяченій Дню автомобіліста і дорожника, за участю дирекції коледжу, методистів та викладачів ЦМК механічних дисциплін.

Дякуємо усім, хто приймав участь у заходах, хто підтримував учасників, усім, кому було не байдуже і хто доклав зусиль, щоб всі ці заходи пройшли на високому рівні.

Більше фото перегляньте тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018