ПОДІЇ

Ознайомча екскурсія на сучасне європейське підприємство «Електроконтакт Україна»

Центру сприяння працевлаштування випускників коледжу – бути! Тенденції розвитку сучасного суспільства обумовлюють масштабні зміни на українському та світовому ринку праці. Наростаючий відрив вищої школи від реальної економіки, труднощі з проходженням виробничої практики за фахом, з допуском студента до важливої комерційної інформації, привело до здобуття студентами фаху з мало реальними перспективами працевлаштування та отримання гідної зарплати.

Разом з тим перехід від елітної до масової вищої освіти зумовив істотне посилення конкуренції випускників за перспективне працевлаштування. А працедавці вимагають вищої освіти там, де достатньо якісної передвищої або професійної освіти. З метою підвищення конкурентоздатності на ринку праці студентам бажано проходити стажування на сучасних підприємствах, знайомитися з організацією їх менеджменту, умовами праці, машинами та устаткуванням – такий досвід суттєво підвищує їх конкурентоспроможність на ринку праці. Також на даний час актуальною є формула навчання протягом всього життя.

Ці тенденції добре розуміють у Зборівському коледжі ТНТУ ім. І.Пулюя. 10 листопада з ініціативи методиста коледжу Паламарчука П.В. було проведено ознайомчу екскурсію студентів випускних груп спеціальностей «Обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів» та «Транспортні технології» на сучасне європейське підприємство «Електроконтакт Україна» в м. Золочів.

Підприємство «Електроконтакт Україна» – це дочірня компанія німецького підприємства «ElektrokontaktGmbH», яке належить всесвітньовідомому французькому концерну Nexans.

Студенти ознайомилися з організацією виробництва, виробничими потужностями, перспективами працевлаштування, професійного та кар'єрного зростання. Отримали запрошення після завершення навчання працевлаштовуватися на підприємстві. Також менеджер з персоналу повідомив про програму працевлаштування повнолітніх студентів на час канікул.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018