ПОДІЇ

Інформаційно – просвітницька година «Ні – насильству!»

30 листопада 2017 р. в актовій залі коледжу відбулась інформаційно – просвітницька година під назвою «Ні – насильству!», яку провели працівники районного центру для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та Відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Проблема насильства і жорстокого поводження з дітьми є, на жаль, ще дуже актуальною. Практика показує, що зростає і кількість агресивних проявів у дітей, що виявляються у протиправній поведінці, поширенні негативних явищ. Під час проведення заходу присутніх ознайомлено з видами насильства та дано роз'яснення як вберегтися від нього. Працівники, які працюють з дітьмти та молоддю, повідомили, що особи, які потерпають від насильства, можуть звертатися до них, де їм буде надана безкоштовна та анонімна допомога. Адже лише спільними зусиллями усіх зацікавлених служб можна розірвати коло жорстокості та насилля.

1 грудня 2017 р., у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, працівники районного центру для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації провели навчальний тренінг «Маршрут безпеки», під час якого ознайомили учнів першого та другого курсів із проблемами поширення та боротьбою зі СНІДом.

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018