ПОДІЇ

Українсько-польський форум "Неформальна освіта по роботі з молоддю"

Представниця коледжу Оробчук О.Р., одна з учасників польсько-українського проекту, взяла участь у першому Українсько-польському форумі "Неформальна освіта по роботі з молоддю", що проходив у Києві 11 та 12 грудня 2017 р., де представила втілений у вересні проект «Професійні питання без кордонів» (автори проекту – наші польські колеги Л. Іскжицька та С. Томічек).

Учасниками заходу стали координатори проектів з України і Польщі, які реалізовували проекти протягом 2016-2017 років у рамках українсько-польських обмінів молоддю, а також нові мультиплікатори (потенційні партнери), які мають бажання в подальшому здійснювати молодіжні обміни.

Присутніх привітали заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, координатор Двосторонніх програм і Ресурсного центру SALTO для країн Східної Європи і Кавказу Андрій Павлович та ін., які висловили надію на подальшу співпрацю та побажали плідної роботи у форумі.

Метою молодіжних обмінів є активізація співробітництва української та польської молоді задля розбудови дружніх взаємин між народами, пошуку спільних коренів, подолання упереджень і стереотипів у сприйнятті спільної історії та в сучасних відносинах.

Форму тривав два дні, за які учасники провели ярмарок кращих пропозицій – вже втілених проектів, вивчали методи неформальної освіти, нові цікаві та дієві форми роботи з молоддю, ділились своїм досвідом та переймали чужий, під час «світового кафе» в дружній атмосфері розглядали актуальні проблеми, напрямки та перспективи майбутніх проектів.

Організатори – Міністерство молоді та спорту України та Фонд Розвитку Системи Освіти Республіки Польща (FRSE) - подякували учасникам за слушні рекомендації та цікаві пропозиції.

Ще кілька фото

ВСП "Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя"

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© ВСП "ЗФК ТНТУ ім. І. Пулюя" 2007-2021