ПОДІЇ

Тиждень професії «Муляр. Штукатур. Маляр»

5 грудня 2017 р. у Зборівському коледжі традиційно стартував щорічний тиждень професії «Муляр. Штукатур. Маляр», метою якого є підвищення рівня фахової майстерності учнів, розвиток їх активності, зростання позитивного іміджу професійної освіти та популяризація робітничих професій.

Програма тижня, як завжди, була досить насиченою:
- учні груп № 12, 23, 33 випустили стінгазети, які вражали своїм колоритом та змістовим наповненням. Майстри в/н Клапач І.Д та Микитинська М.І організували виставку «Новітні матеріали та інструменти для сучасного будівництва»;
- у вівторок майстер виробничого навчання Зозуля Г.Р. провела відкритий урок з виробничого навчання у групі № 23 на тему «Накидання розчину ковшем на верхню, середню та нижню частини стіни»;
-6 грудня майстер виробничого навчання Ковальковський В.Р. провів відкрите заняття з виробничого навчання у групі першокурсників на тему «Мурування стін за однорядною системою перев'язування швів в 1;1.5;2 та 2.5 цегли»;
-7 грудня відбувся відкритий урок у групі третього курсу, який провела майстер виробничого навчання Бартош Т.В на тему: «Фарбування водоемульсійними сумішами валиком».
На усіх відкритих заняттях майстри в/н застосовували інноваційні методи і використовували навчальні мультимедійні презентації, що наповнили їх змістовністю та були цікавими для присутніх.

На завершення тижня для учнів була організована екскурсія на будівельні об'єкти м.Тернополя. Вона пройшла на високому рівні й була дуже цікавою. Учні 1, 2, 3 курсу разом з майстрами виробничого навчання Микитинською М.І., Ковальковським В.Р., Зозулею Г.Р., Клапачем І.Д., Бартош Т.В., викладачем спецдисциплін Кріль.О.М. із захопленням слухали про роботу на підприємствах і будівельних об'єктах, спостерігали за використанням новітніх технологій і сучасних матеріалів та інструментів під час зведення будинків. Окрім того, ми були приємно вражені зустріччю з нашими випускниками, котрі офіційно працевлаштовані й працюють у фірмі ТзОВ «Добробуд».
Щиро вдячні за організацію і проведення цікавої екскурсії головному інженеру корпорації «МАК БУД» Веселовському І.І., начальнику дільниці Марку Є.І. та інженеру технагляду Кирилюку Т. С.

Предметний тиждень будівельних професій дав змогу донести до кожного учасника навчального процесу важливість професій, міцніше та глибше оволодіти відповідними знаннями та вміннями, удосконалити свої здібності, проявити ерудицію, інтелект, кмітливість і отримати безліч позитивних емоцій. У методичному кабінеті коледжу за участю методистів, заступника директора з навчальної роботи та членів ЦМК будівельних професій відбулись підсумки щодо проведення тижня професій «Муляр. Штукатур. Маляр».

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018