ПОДІЇ

Участь у ХVI Всеукраїнському теоретико-практичному семінарі

З 6 по 11 лютого 2018 р. студентський декан Тарнопольський Арсен брав участь у ХVI Всеукраїнському теоретико-практичному семінарі «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування».

Ось які враження розповів сам Арсен: «Таку нагоду я отримав завдяки, Зборівському коледжу ТНТУ ім.І. Пулюя. Що я там робив? Прибувши на місце, у Воловець Закарпатської обл., ми групою відправилися на базу «Едельвейс», де і проживали всі ці дні. Наша група складалась із 59 студентів з різних областей Украіни. Розпорядок дня був дуже насичений: 8:30 – підйом (будили нас тренери хорошою музикою), сніданок; далі цікаві та захоплюючі тренінги; година вільного часу, обід, збір на лижі або сноуборди; повернення групи на базу; смачна вечеря; далі спільне зібрання і отримання завдань на вечір (у кожного вечора була своя тематика). З першого дня група була поділена на дві команди. Отримавши завдання, нам давали час на підготовку, а пізніше ми презентували наші виступи. В проміжках між виступами були цікаві конкурси, за котрі ми отримували призи.

Приблизно так проходив кожен день перебування на базі. Це були надзвичайно цікаві, захоплюючі, насичені, драйвові дні, всі були веселі, всім було дуже добре і цікаво, адже ми були зайняті навіть без інтернету!: веселощами, розмовами, іграми, конкурсами, підготовкою до виступів тренінгами, катанням на лижах та сноубордах... Хочеться щиро подякувати Зборівському коледжу і всім, хто допоміг мені отримати нагоду потрапити на такий чудовий відпочинок і водночас навчання, адже це був для мене великий життєвий подарунок-урок. На завершення хочу поділитися цитатою, яка була основою цього семінару, саме цю думку хотіли донести нам його організатори (і особисто мені донесли ): «Не важливо, скільки днів в твоєму житті, важливо – скільки життя в твоїх днях!»

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018