ПОДІЇ

Прощальний вальс випускників

10 лютого 2018 року Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя відзначив урочистості з нагоди закінчення навчального закладу студентами спеціальності «Організація виробництва».

Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей батьків, незгасного ентузіазму адміністрації коледжу. Завершення кожного життєвого етапу несе у собі сум прощання, барвистість мрій про майбутнє і незабутні спогади, вони особливою сторінкою відкладуться у книзі буття, яку з кожним роком все частіше гортає кожен з нас, адже коледж – це маленьке життя.

Незмінною традицією коледжу стали моменти духовності. Поблагословив у добру путь, надав сили та життєдайної енергії випускникам протоієрей храму Преображення Господнього отець Віталій Вовк.

На початку урочистостей із нагоди вручення дипломів випускникам пролунав Гімн України та Гімн Зборівського коледжу, до виконання якого приєдналися учасники дійства. А святковий настрій усім присутнім забезпечила яскрава презентація випускної групи. Урочистість у районному Будинку культури розпочав директор коледжу Ігор Богданович Баліцький І.Б., який з шаною та щирістю побажав випускникам стати відповідальними працівниками, впевнено йти до поставленої мети.

Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя – старший друг і порадник коледжу, тому присутність на випускному вечорі декана факультету економіки та менеджменту, кандидата економічних наук, доцента Ціх Г.В. стала справжнім подарунком. Галина Володимирівна приділила увагу кожному студенту-випускнику, вручаючи диплом молодшого спеціаліста.

Випускний – радість і щем, сміх і непрохана сльозинка, дивне сплетіння непоєднаних ніби почуттів. Випускники ж – далеко не школярі, це вже з уставленими поглядами на життя юнаки й дівчата, з дипломами молодших спеціалістів, з обраною спеціальністю, тому й зверталися до них викладачі навчального закладу як до повноправних колег, бажаючи успіхів на подальшому життєвому шляху і сподіваючись на гідну зміну поколінь, адже перший вищий навчальний заклад назавжди залишає слід у душі і в долі кожного випускника.

Офіційна частина – вручення дипломів: 4 із 19 молодих спеціалістів закінчили коледж, отримавши дипломи з відзнакою.

Музичні привітання, прощальний вальс, виступи викладачів і батьків створили незабутнє, яскраве свято. У той святковий й трепетно-хвилюючий день лунали пісні, були й сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення коледжу. Родинне дерево коледжу втратило 19 листочків, але здобуло стільки ж високоякісних фахівців. Маємо надію, що кожна молода людина, що отримала того дня диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання випускника коледжу.

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018