ПОДІЇ

«І кожен фініш – це, по суті, старт»

20 лютого 2018 р. відбулась символічна передача естафети Міжнародного польсько-українського проекту від попередньої групи наступній.

Учасники проекту «Ponadnarodowe Sprawy Zawodowe», реалізованого у вересні 2017 р., підвели остаточні підсумки своєї діяльності презентацією фотогалереї з портретів учасників проекту (всього 21 фото), створеною координаторами проекту на другому поверсі навчального корпусу. Фотосесія, виконана в останній день проекту, представляє давні та сучасні професії та створені учасниками власноруч в ході проектної діяльності продукти. Наша група отримала від польських друзів зменшені копії персональних світлин в чудових іменних подарункових конвертах, а навчальний заклад – такі ж яскраві тематичні календарі на 2018 рік, які слугуватимуть поширенню результатів проекту.

В той же день учасники проекту передали естафету молодшим студентам коледжу, які будуть входити в склад групи наступного етапу польсько-української співпраці. Саме зараз координатори розробляють заявку на наступний проект, реалізація якого планується у вересені 2018 р. Тож тримаємо кулачки за його успіх!

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018