ПОДІЇ

Тиждень економічних спеціальностей

Зміни, які відбуваються в країні, потребують у суспільства виховувати економічно грамотну людину, яка здібна поєднувати свої інтереси з інтересами суспільства, а ділові якості з моральними. На сьогоднішній день вивчення економіки стало необхідністю. І якщо раніше економічні проблеми обходили підростаюче покоління стороною, то сучасне життя вимагає, щоб вони розуміли, що таке потреби та обмеженість можливостей, їх задоволення. Сучасна молодь повинна чітко представляти призначення грошей, знати, з чого складається бюджет, розуміти, з чого складається ціна товару і від чого вона залежить та як людина збагачується і які бувають джерела збагачення і т.д.

Саме тому в Зборівському коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя протягом 26 лютого – 2 березня 2018 року викладачами ЦМК бухобліку та організації виробництва було проведено тиждень економічних спеціальностей, в рамках якого здійснювалися різноманітні заходи.

Тиждень було розпочато конкурсом на кращу презентацію професії, яку підготували студенти спеціальностей «Бухгалтерський облік» та «Організація виробництва», в яких було розкрито важливість кожної з спеціальностей і що сприяло вибору саме такої професії. Відразу ж було визначено переможців. Призерами стали: І місце – група 21-ОП, ІІ місце – група 31-О, ІІІ місце – група 31-Б, які були нагороджені солодкими призами.

Також у понеділок була проведена студентська конференція на тему «Підвищення фінансової грамотності молоді як найважливіший пріоритет державної політики», де були представлені доповіді за актуальними темами: «Фінансова грамотність», «Гроші, їх функції та ставлення до них», «Планування та облік сімейного бюджету», «Ринок фінансових послуг в Україні», «Споживчий кредит – за і проти», «Інструменти і ризики», «Податки – це ціна цивілізованого суспільства», «Розвиток недержавних пенсійних фондів як механізм державного управління в сфері пенсійного забезпечення», «Фіскально-бюджетна і грошово-кредитна політика в системі державного регулювання ринкової економіки. Сеньйораж і монетизація бюджетного дефіциту».

У вівторок, 27 лютого, була здійснена навчальна екскурсія на ПрАТ «Добра вода», де студенти мали можливість ознайомитися з технологією виготовлення мінеральних та солодких вод, а також продегустувати продукцію даного підприємства.

Викладачами ЦМК Назаревич С.П. та Полевою І.О. були проведенні відкриті заняття з використанням інформаційно-комунікаційних технологій у цікавій для студентів формі, а саме рольва гра та робота в ґрупах.

Також цікавинкою для студентів став економічний квест, який був проведений на належному рівні: жваво, емоційно, активно, пізнавально… Команди спеціальностей «Бухгалтерський облік» та «Організація виробництва» так захопилися завданнями, що вимагали проведення додаткових конкурсів. В результаті перемогла дружба, яка також була оцінена солодощами.

У четвер, 1 березня, була проведена інформаційно-просвітницька година на тему «Безпека безготівкових розрахунків», на яку був запрошений керуючий Зборівським відділенням «Приватбанку» Романів Л.М., який в доступній для студентів формі розповів як не стати жертвою аферистів, котрі намагаються збагатитися за рахунок легких грошей. Також тут були представлені відеофільми «Безпека розрахунків в Інтернет-банкінгу» та «Як не «попасти» на фальшиві гроші». На завершення було підведено підсумки роботи тижня економічних спеціальностей, де було відзначено актуальність і значимість проведених заходів, їх важливу роль у підготовці майбутніх фахівців.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018