ПОДІЇ

Декада ЦМК гуманітарних дисциплін

З 21 лютого по 7 березня 2018 р. у Зборівському коледжі проходила декада ЦМК гуманітарних дисциплін. Відкриття декади відбулося в Міжнародний день рідної мови.

Студенти групи 31-Б Кобилюх Н. та Макарчук З. випустили газету «Перлини народної мудрості», а також присутні мали можливість переглянути тематичні листівки «О мово рідна! Золота колиско!». Наступного дня учні та студенти переглянули відеолекторій «Так буде українською», який підготувала викладач Паламарчук З.В.

23 лютого викладачі відвідали відкрите бінарне заняття з іноземної мови, яке підготували Баліцька Н.М. та Бабина Н.М. у групі 21-М.

26 лютого був проведений історичний вернісаж «Я – патріот України» (викладач Смерека Л.В. та студенти груп 21-М, 21-ТТ), спрямований на виховання національної свідомості, гідності та активної громадянської позиції.

27 лютого студентка групи 21-ОП Борисюк В. (викладач Кушнір Г.С.) взяла участь у ІІ етапі VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови, який відбувся у Кременецькому медичному училищі імені Арсена Річинського. У цей день також було проведено літературні посиденьки «На гостину до слова», які організувала викладач Кульчицька Т.П. Звучала сучасна поезія, а також студенти читали власні вірші, що викликало велике зацікавлення у присутніх.

28 лютого в читальному залі бібліотеки відбулася урочиста академія «З Україною в серці», в якій брали участь викладачі Кушнір Г.С., Забояк В.П. та студенти груп 11-ІПЗ (Кульчицька І., Боднар О., Черніцька Н.), 21-ОП (Марків Ю., Гірник О.), 21-ІПЗ (Навудило М.). Вони підготували цікаві презентації про поетів-шістдесятників та найвідоміших дисидентів.

У рамках декади в коледжі було проведено конкурс читців поезій Тараса Шевченка «Безсмертне слово Кобзаря». Із вступним словом до присутніх звернулася викладач української мови і літератури Теслюк О.С., яка наголосила на безсмертній спадщині Кобзаря та актуальності його творів у наш час. З великим натхненням студенти читали Шевченкові вірші, а слухачі ще раз відчули велич і красу його слова. Голова журі – Білик Л.С. подякував учасникам конкурсу та оголосив переможців:
І місце – Кульчицька І. (група 11-ІПЗ);
ІІ місце – Тарнопольський А. (група 31-М), Хомишин Н. (група 21-ОП);
ІІІ місце – Пащак І. (група 31-ІПЗ), Фунчак А. (група 11-ОП), Михасюк М. (група 21-ОП).

Викладачі Шалапа Н.Б. та Кавецька Л.Т. провели екскурсію в музей «Зборівська битва», де студенти-першокурсники познайомилися з історичним минулим рідного краю.

Викладачі ЦМК творчо та креативно підійшли до організації та проведення заходів, спрямованих на поглиблення знань із гуманітарних дисциплін. Було залучено велику кількість учнів та студентів, що дало можливість реалізувати їхній творчий потенціал. Найактивніші учасники були нагороджені грамотами та подарунками.

Ще фото із заходів

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018