ПОДІЇ

Обласний семінар-тренінг для вчителів іноземної мови

15 березня 2018 р. в Зборівському коледжі відбувся обласний семінар-тренінг для вчителів іноземної мови за темою “Створення віртуального середовища для вивчення іноземної мови, формування граматичних навичок через використання ІКТ”.

Семінар провели викладачі іноземних мов Кавецька Любов Тарасівна (викладач англійської мови) та Шалапа Надія Богданівна (викладач німецької мови), а також викладач інформатики Беш Богдан Зіновійович.

Із доповіддю про теорію поколінь виступила заступник директора з навчальної роботи Смерека Любов Володимирівна. Щоб налаштуватися на приємну та продуктивну зустріч, було запропоновано розпочати семінар з цікавої вправи “Подарунок”. Входження інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) у різні сфери діяльності людини не оминає і галузь освіти. Нині урок має бути тим майданчиком, де не тільки викладають знання, а й розкриваються, формуються, реалізуються особистісні компетентності учнів. Цього можна досягти тільки перетворюючи традиційне заняття на інноваційне, використовуючи інтерактивні методи навчання. Про це розповіла викладач Кавецька Л. Т. Тему інтерактивного навчання продовжила викладач Шалапа Н.Б. Конкретніше вона зупинилася на методах для розвитку ефективного використання пам'яті, а саме, мнемотехнічних прийомах та ейдетиці.

Сучасний розвиток мережі Інтернет характеризується появою й широким розповсюдженням соціальних сервісів та служб, націлених на спілкування між людьми. Це, зокрема, блоги, вікі, подкасти, Твіттер, Ютюб, закладки тощо. Цю тему розкрив Беш Б.З. Крім цього, він провів тренінг з учасниками семінару, створюючи блог та програму Kahoot. А також цікаво був проведений фрагмент уроку на повторення граматики з використанням ІКТ, інтернет-ресурсів. Він був насичений різними методами та формами навчання. Всіх учасників семінару вразили презентації студентів про шляхи вивчення іноземних мов за допомогою Ютюб каналів, подкастів, фільмів, пісень та мобільних додатків.

Завершальне слово на практичному семінарі мала методист НМЦ ПТО у Тернопільській області Старовойт Галина Миколаївна. Вона проаналізувала результативність роботи викладачів іноземних мов у I семестрі та роботу обласної методичної секції. Також учасники семінару обговорили подальшу співпрацю.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018