ПОДІЇ

Тиждень інформаційно-комп'ютерних технологій

З 12 по 16 березня 2018 р. викладачі ЦМК комп'ютерно-інформаційних технологій проводили Тиждень комп'ютерних дисциплін.

Традиційно в перший день тижня відбулась презентація стінгазет про покоління ПК, які виготовили студенти І-IV курсів спеціальності «Розробка програмного забезпечення» під керівництвом Боднар Л.В. та Мунтян С.О.

У вівторок в читальному залі було проведено студентську конференцію «High Tech по-українськи», метою якої було донести до молодого покоління інформацію про українських винахідників та розробників новітніх ІТ-технологій, які використовуються у всьому світі, але на теренах України маловідомі, хоча їх досягнення лежать в основі роботи пристроїв, які ми використовуємо щоденно. Присутні дізнались про Л.Романківа, українця, без якого не було б сучасного ІТ-сьогодення; розробників сонячних енергогенеруючих жалюзі, медичних апаратів та рукавички, що озвучує мову жестів; дізнались, що за розробкою таких додатків, як WhatsApp, PayPal, технології IMAX теж стоять люди з українським корінням, почули багато нових і вражаючих фактів, побачили цікаві відеоролики. Доповідачів підготували викладачі Оробчук О.Р. та Липак Г.І.

Наступного дня на інформаційну годину «Поради бувалого» голова ЦМК Беш Б. З. запросив випускників-програмістів, які вже успішно будують кар'єру в ІТ-галузі, щоб вони поділилися секретами успіху із сьогоднішніми студентами. Володимир Якимович закінчив наш коледж у 2008 р., а зараз є засновником та керівником львівської компанії Web Codium. Андрій Павленко, випускник 2014 р., вже має досвід паралельного навчання в Україні та в Польщі, фахової діяльності і за кордоном, і дистанційно в складі інтернаціонального колективу. Хлопці розповідали емоційно і мотиваційно про перспективність професії і зусилля, які необхідно докласти для досягнення успіху. Обоє відзначили важливе значення базових знань, які надає коледж, та високу роль самоосвіти, самодисципліни та самоорганізації для подальшого професійного росту. Такі зустрічі надихають і мотивують молоде покоління, надають орієнтири та окреслюють досяжні перспективи. Дякуємо вам, хлопці, що поділились досвідом і порадами!

Пропагуючи олімпійський дух серед студентської молоді, Беш Б. З. та Швайка Н. В. 14 березня провели І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки. Серед учасників слід відмітити Крищишина В., Забитівського Д. та Пащака І., які досить на високому рівні виконали запропоновані завдання, але за результатом протоколу делегатом ІІ етапу стала Марія Цяпута.

15 березня Беш Б. З. взяв участь в обласному семінарі для вчителів іноземної мови, де провів тренінг з учасниками семінару, створюючи блог та програму Kahoot, а також доповів, як використання ІКТ, інтернет-ресурсів (блоги, вікі, подкасти, твіттер, ютюб, закладки тощо) допомагає при вивченні іноземних мов.

16 березня – день підведення підсумків, де було відзначено, що тиждень спеціальності – це одна з форм роботи ЦМК, що відображає цілеспрямовану, колективну, індивідуальну, практичну діяльність викладачів, спрямовану на підвищення якості навчання, формування загальних і професійних компетенцій студентів; і що цьогоріч це завдання було виконане.

Перегляньте більше фото із заходів

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018