ПОДІЇ

Обираємо чисте майбутнє

З 19 по 23 березня 2018 р. у Зборівському коледжі відбувся тиждень циклової методичної комісії природничо-математичних дисциплін «Обери чисте майбутнє».

Сьогодні дуже гостро і актуально перед людством постає проблема засміченості і вона досягла планетарного масштабу. Тому вона стала пріоритетним напрямом у цьому тижні, підготовленому викладачами ЦМК Баліцьким І.Б., Рак О.А., Олійник Н.О., Олесневич М.П., Новоринською М.Є., Трач Г.В., Кульчицькою У.З., Дудою П.В., практичним психологом Головатою Т.А. Основною метою тижня було привернути увагу учнів та студентів до екологічної проблеми сучасності – засміченості, з'ясувати, як впливає забруднення природного середовища на здоров'я людини, знайти шляхи подолання проблеми.

Викладачами, учнями і студентами коледжу була здійснена низка заходів, спрямованих на формування потреби у збереженні довкілля та власного здоров'я. А саме: інсталяція «Друге життя відходам», постери «Обери чисте майбутнє», тренінг «За життя без сміття», інформаційна година «Сміттєвий Еверест людства», науково-практична конференція «Чисте майбутнє – в чистому сьогоденні», акція «Еко-сумка», флешмоб «Сміття – не лише проблема… воно здатне стати…».

В ході тижня в учнів та студентів сформувалася власна точка зору на проблеми довкілля. Зокрема, незважаючи на тривалість і велику кількість досліджень у сфері створення екологічно чистого виробництва, проблема утилізації і переробки промислових відходів залишається актуальною. От чому «героями дня» стають ефективні, безвідходні, а головне – екологічно чисті технології промислової переробки сміття.

Викладачі ЦМК, учні та студенти коледжу бажають всім чистого довкілля і міцного здоров'я!

Більше фото із заходів тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018