ПОДІЇ

Квест з кібербезпеки

З метою розширення й поглиблення знання про безпечний Інтернет 27 березня 2018 р. на базі Зборівського коледжу було проведено квест з кібербезпеки під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

В заході взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Зборівського району, ОТГ та студенти I-II курсів Зборівського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя. Студентів та гостей вітали директор коледжу І.Баліцький та заступник директора з навчальної роботи Л.Смерека.

Організатори квесту, методист комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради Галина Антонів та викладач коледжу Галина Ворона, привернули увагу молоді до важливого й актуального напрямку знань з кібербезпеки.

Учням було запропоновано взяти участь у веб-квесті «Безпечний інтернет». Свої роботи вони розміщували на Онлайн-дошці: https://padlet.com/antonivgalina1969/ivzx2s9v6auk.

З поняттям криптографії та його елементами познайомив присутніх студент коледжу Олег Богуш. Соціальну інженерію презентувала студентка коледжу Надія Черніцька. Коротку історичну довідку про людину, яка запропонувала шифрування, навів Ігор Крисюк, а з елементами криптографічного захисту інформації познайомила Ірина Кульчицька. Охарактеризував ідентифікацію та аутентифікацію Олександр Боднар, а Роман Ярошевський розповів про QR-коди. Про політику захисту інформації відомих світових компаній в галузі ІТ доповіла Марія Цяпута, а про мережевий захист - Дмитро Бартош. Психолог коледжу Т. Головата розповіла про ризики, на які наражають себе діти в Інтернеті.

Учні брали участь у вправах «Очікування», «Друкарська машина», намагалися зробити копію повідомлення про вміст малюнка, здійснювали шифрування та дешифрування повідомлень, працювали над створенням сенкана на тему Інтернету.

Захід вийшов пізнавальний, захоплюючий і дуже цікавий.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2018