ПОДІЇ

День знайомства з першокурсниками

З року в рік Зборівський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя підтримує добру традицію на початку навчального року проводити свято Дня знайомства з першокурсниками - свято всієї коледжанської родини, яке поповнюється новими студентами. 11 жовтня 2018 року коледж вітав наших першокурсників з їхнім першим виступом. Навіть сама природа сприяла проведенню даного свята, оскільки день виявився напрочуд теплим і сонячним. Студенти і випускники, працівники коледжу і навіть батьки першокурсників завітали до нас на свято. А подивитись було на що: всі шість груп першого курсу, під керівництвом своїх кураторів та керівників груп, підготували цікаві та своєрідні виступи.

Першим для привітання першокурсників надали слово директору нашого навчального закладу Баліцькому Ігорю Богдановичу, який значну частину свого часу присвячує створенню умов для навчання і виховання спеціалістів, які будуть будувати нашу державу в третьому тисячолітті. Зовсім недавно в нашому закладі відбувалися спортивні змагання між студентами першого курсу і для нагородження переможців і привітання першокурсників запросили Лабу Зіновія Євгеновича. А потім були привітання і побажання студентів старших курсів та випускних груп.

Жартівливим жеребкуванням визначили порядок виступу груп. Потім глядачі мали змогу привітати групи 11-М «Менеджери», 11-АТ «Автомобільний транспорт», 11- ІПЗ «Інженерія програмного забезпечення», групи 13 та 14 «Муляр. Штукатур. Маляр» та «Електрогазозварник», 11-ТТ «Транспортні технології», 11-ОП «Облік і оподаткування», які піснями, сценками, флешмобами, професійними гуморесками представили свої групи і подарували всім гарний настрій.

Першокурсники почали новий етап свого життя… В коледж вони прийшли з новими ідеями, надіями, сподіваннями. Позаду дитинство з його радощами та маленькими неприємностями. Попереду доросле самостійне життя, нелегкий шлях до здобуття професії. Тому в цей святковий день хочеться побажати, щоб ця позитивна енергія залишалася з вами протягом усього періоду навчання в коледжі, щоб професійна честь для вас була найголовнішою у житті.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019