ПОДІЇ

Семінар «З досвіду організації та проведення міжнародних молодіжних проектів»

25 жовтня 2018 р. з метою поширення результатів міжнародних молодіжних проектів, реалізованих Зборівським коледжем, і ознайомлення педагогів з цим дієвим видом співпраці між Україною та Польщею викладачами Липак Галиною та Оробчук Олександрою було проведено семінар «З досвіду організації та проведення міжнародних молодіжних проектів».

Координатори виступили на засіданні районного методичного об'єднання, де розповіли заступникам директорів шкіл району та організаторам виховної роботи про співпрацю між Зборівським коледжем та ZST im. płk. Gwidona Langera, про діяльність Польсько-Української Ради обміну молоддю та можливості, які вона надає в організації та фінансуванні молодіжних проектів, розкрили деталі організації проектної діяльності, поділились досвідом успішно реалізованих проектів «Професійні питання без кордонів» та «Разом музично, фольклористично».

Паралельно в коледжі студенти-учасники проектів приймали лідерів учнівського самоврядування шкіл району. Студенти емоційно розповідали не тільки про свої враження, отримані протягом всіх днів реалізації проектів, а й про вплив такої діяльності на їх світогляд, мотивацію для саморозвитку та самовдосконалення, подолання існуючих стереотипів, а також і позитивний вплив на навчальний заклад і на Зборів загалом.

Сподіваємося, що такий позитивний досвід міжнародної діяльності Зборівського коледжу надихне громадськість району на втілення аналогічних проектів та залучення молоді до активної євроінтеграції.

Фото із заходу тут

ВСП "Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя"

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© ВСП "ЗФК ТНТУ ім. І. Пулюя" 2007-2021