ПОДІЇ

Декада механіків та дорожників 2018

З 22 жовтня 2018 р. по 2 листопада 2018 р. в нашому коледжі проводилась декада спеціальностей «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», «Організація та регулювання дорожнього руху», присвячена Дню автомобіліста і дорожника.

Декада була насичена різноманітними заходами:

22 жовтня відбулася презентація стінгазет та виставка макетів з дисципліни «Транспортне планування міст».

24 жовтня був проведений конкурс професійної майстерності «Пишаюся обраним фахом» серед студентів 3-4 курсів. Тут змагалися кращі із кращих, демонструючи свої навички як по водінню автомобіля, так і по його ремонту. Переможцями стали студенти групи 41Д.

23 жовтня під керівництвом викладачів спецдисциплін Локтя В.М., Сухецької Г.М., Бугеля В.М., Прохоцького В.В., Матвіїшина А.Й., Подуна Р.П. відбулася студентська навчально-практична конференція на тему «Історія розвитку автомобілів», яка стала ефективним засобом об’єктивного вияву обдарованої студентської молоді, реалізацією набутих ними здібностей, стимулюванням потреби у творчому оволодінні знаннями та активізацією навчально-пізнавальної діяльності. Після конференції відбулася презентація збірника матеріалів конференції.

25 жовтня в читальному залі викладачем Окрутним А.І. та майстром виробничого навчання Цаньком Р.В. була проведена інформаційна година на тему «Молоде покоління за безпеку руху», метою якої було позитивне ставлення до вимог безпеки в учасників дорожнього руху, а також культура в управлінні транспортними засобами.

26 жовтня викладач Сухецька Г.М. організувала навчальну екскурсію для студентів спеціальності «Автомобільний транспорт» на ДП «Автоскладальний цех №1 ПАТ Автокомпанії «Богдан Моторс» в м.Луцьк. Під час екскурсії між студентами та працівниками відбувся діалог, в ході якого студенти отримали відповіді на поставлені запитання. Пізнавальною була екскурсія виробничими цехами. Студенти були поділені на дві групи по 20 чоловік, кожна з яких отримала бригадира. Юнаки з великим інтересом спостерігали за технологією виробництва автобусів «Богдан» та тролейбусів. Вразила всіх виробнича дисципліна, культура праці та сучасне обладнання. Щирі слова вдячності шлемо директору заводу – Писаному Д.Г. та працівнику служби персоналу – Раїсі Олександрівні за теплий прийом, організацію та проведення надзвичайно цікавої екскурсії.

Море емоцій отримали студенти і викладачі, подорожуючи Державним історико-культурним заповідником в м. Дубно – це замок князів Острозьких-Любомирських, визначна пам’ятка історії, культури та архітектури України.

Цікавою була навчальна екскурсія та майстер-клас під керівництвом викладача Ясіновського А.М. на СТО «Чиж Б.Б.» та «Вега», м.Зборів.

30 жовтня в читальному залі коледжу під керівництвом директора коледжу Баліцького І.Б. та заступника з НВР Боднара А.Я. відбулася лекція-семінар «Ринок праці на Тернопільщині. Вимоги до молодого фахівця» – зустріч студентів з представниками дорожнього господарства, керівниками АТП і СТО, фермерських господарств та фахівцями центру зайнятості населення. В ході даного заходу запрошені розповіли про сучасний стан ринку праці, його перспективи, переваги роботи на СТО і АТП. Також було обговорено можливість проведення спільних заходів, спрямованих на сприяння працевлаштування студентів та випускників (проходження практики, проведення екскурсій , майстер-класи).

31 жовтня відбулася екскурсія на СТО «Тойота Центр Тернопіль» та «Джерман Авто-Тернопіль» під керівництвом викладача Прохоцького В.В., де студенти ознайомилися з сучасним обладнанням та процесом ТО та ремонту автомобілів.

1 листопада викладач Мелікова В.І. провела відкрите заняття з дисципліни «ПДР» на тему «Попереджувальні сигнали». Цікавою була година-спілкування співробітників патрульної поліції з студентами першого курсу, метою якої були вимоги безпеки в учасників дорожнього руху, а також культура управління транспортними засобами.

2 листопада відбувся круглий стіл по підведенню підсумків декади, присвяченої Дню автомобіліста і дорожника, за участю дирекції коледжу, методиста і викладачів ЦМК механічних дисциплін. Викладачі ЦМК представили в якості підсумків відеоматеріали про проведені заходи.

Дякуємо усім, хто приймав участь у заходах та підтримував учасників.

Більше фото із заходів перегляньте тут

Відеофільм «Підсумки декади спеціальностей «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», «Організація та регулювання дорожнього руху», присвяченої дню автомобіліста і дорожника можна переглянути тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019