ПОДІЇ

Місячник національно-патріотичного виховання

З метою забезпечення повноцінного розвитку молоді, як свідомих, гідних громадян українського суспільства та формування в них патріотичної свідомості з 16 жовтня по 16 листопада 2018 р. у коледжі було проведено місячник національно-патріотичного виховання. В рамках цього місячника були проведені різноманітні заходи, кожен день був насичений і розпланований, були залучені як педагогічні працівники, художні керівники так і студенти нашого навчального закладу.

Викладачі фізичного виховання та захисту Вітчизни організували спортивні змагання між спеціальностями, присвячені Дню козацтва, дню Захисника України. Керівники навчальних груп проводили виховні години, бесіди, діалоги національно-патріотичного спрямування на такі теми як: «Шляхами подвигу і слави», «Це моя Україна – це моя Батьківщина», «Ми громадяни України» (до Дня гідності і свободи). Бібліотекарем коледжу Малецькою Г. Б. були підготовлені тематичні виставки літератури в бібліотеці з національно-патріотичного виховання, тематична поличка «Козацькому роду нема переводу» (до Дня українського козацтва), виставка-хроніка «Це нашої історії рядки», бібліотечний урок пам'яті «Вони загинули, щоб жили ми». Також до місячника долучилися вихователі з студентського гуртожитку, які провели лекцію «Шлях України до свободи та незалежності» та вікторину «Ми - діти твої, Україно!», випустили інформаційний бюлетень «Їх подвиг безсмертний».

Циклова комісія гуманітарного циклу організували конкурс-есе «Що значить бути патріотом», брейн-ринг «Українська держава: сторінками історії», інформаційну трибуну «ЗУНР- крок до незалежності», усний журнал «Яке прекрасне рідне слово! Воно – не світ, а всі світи» (до Дня української писемності та мови). Також активними були і представники студентського деканату, які організували випуск радіогазети «За Україну я молюся», фотовиставку «Мій рідний край-моя земля» та благочинну акція «Від серця до серця» (на допомогу онкохворим дітям та воїнам АТО). Не залишилася поза увагою музична композиція «Роде наш красний, роде наш прекрасний», підготовлена художніми керівниками гуртків Якимів І.П. та Панчишин О.В. Також було проведено в стінах нашого закладу І етап фестивалю патріотичної пісні серед студентів та учнів коледжу, де прийняли участь всі навчальні групи і показали силу і патріотичний дух українського співу, а наступного дня студент групи 41-О Римар М. (художній керівник Маковинський Ю.В) показав високий рівень виконання на обласному конкурсі патріотичної пісні, де був нагороджений грамотою. Також було проведено конкурс малюнка «Україна – земля героїчного народу», де були визначені переможці, які були нагороджені грамотами і солодкими призами, як і переможці фестивалю патріотичної пісні. Не оминули своєю увагою і музеї, зокрема відвідали історико-краєзнавчий музей «Зборівська битва» та Музей політичних в'язнів в м. Тернопіль.

Відродження України неможливе без пробудження національної свідомості українського народу. Україні потрібні нові люди, носії національної ідеї. Саме такими заходами, орієнтованими на особистість студентів та учнів, педагогічний колектив коледжу прикладає зусилля до відродження національної та людської гідності, порядності, довіри й злагоди між людьми, патріотизму, великодушності і милосердя.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019