ПОДІЇ

Ключ до професійного майбутнього

Головним завданням вищого навчального закладу є підготовка висококваліфікованих, конкурентоспроможних, професійно компетентних фахівців, які прагнуть до постійного оновлення знань, творчого пошуку, а також володіють навичками наукового підходу для вирішення сучасних питань. Так, з 14 січня по 8 лютого 2019 р. троє кращих студентів спеціальності «Розробка програмного забезпечення» проходять технологічну практику на львівській фірмі «Scimus Solution», що спеціалізується на розробці веб- та мобільних додатків. Ця фірма організувала безкоштовні курси для наших студентів, навчаючи їх новим технологіям проектування, аналізу вимог, розробки, тестування та менеджменту програмних додатків, роботі в команді, підвищенню рівня англійської мови. І зараз настав ще один етап співпраці Зборівського коледжу та «Scimus Solution», а саме – вдосконалення набутих знань, умінь та навиків.

За невеликий термін студенти зуміли розвинути теплі стосунки з колективом, вони користуються їх особливою увагою. «Нам сподобалося ставлення і умови проходження практики. Ми змогли багато чого відпрацювати і отримати нові навички. Кожен день практики присвячений певному напрямку, ми дізнаємось багато нового. Години проходять дуже швидко, цікаво і майже непомітно…» , – діляться своїми враженнями студенти. Студенти забезпечені належними, безкоштовними умовами.

Це чудова можливість підвищити свій професійний рівень, отримати практичні навички та цінні поради безпосередньо від професіоналів.

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019