ПОДІЇ

Свято Різдвяної колядки

Січень – другий зимовий місяць, якого з нетерпінням чекають і дорослі, й діти. Цей місяць найщедріший на релігійні свята. Різдвяні звичаї і сьогодні містять ряд дохристиянських елементів, які мали закликати добрий урожай у наступному році, багатство і добробут господарям, щастя і благополуччя всім членам родини. Про все це співається в колядках, у яких поєднується давнє і нове, загальнолюдське і національне, релігійне і світське.

31 січня 2019 року у Зборівському коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя відбулося Свято Різдвяної колядки, участь у якому взяли майже всі групи нашого навчального закладу, які прославляли новонародженого Ісуса. Метою даного свята було: збереження і розвиток української національної духовності, патріотичне виховання молоді; популяризація традицій нашого народу, виховання любові до української культури та мистецтва; виявлення і розкриття молодих талантів, підтримка їх творчої діяльності; створення середовища для творчого спілкування.

Щороку християнські родини з настанням величного свята Різдва 7 січня чекають у своїх домівках на прихід вертепу. Такий собі мандрівний театр, який з хати до хати прославляє новонародженого Ісуса Христа у Вифлеємі. Учасниками вертепу були учні трьох груп спеціальності «Муляр. Штукатур. Маляр», всі інші групи представили як і нові, так і добре відомі колядки, які возвеличували народження Сина Божого, а також лунали щирі побажання миру і злагоди, щастя, радості у новому році.

До свята студенти та учні старанно та сумлінно підготувались: вивчили віншування, колядки та щедрівки, підготували різдвяну атрибутику. Усі колективи відзначились високою майстерністю створення обрядового дійства. Кожен з них вирізнявся оригінальністю виконання і новизною підбору репертуару колядок та щедрівок. Тож обрати переможця було не легко, тому всіх учасників свята було нагороджено листами подяки.

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019