ПОДІЇ

Тиждень будівельників

p>ЦМК будівельних професій з 28 січня по 1 лютого 2019 р. проводився тиждень професії «Муляр. Штукатур. Маляр». Розпочався тиждень виставкою-конкурсом стіннівок та буклетів на тему: «Моя майбутня професія». Колоритні та оригінальні фотогазети та стіннівки «Муляр», «Штукатур», «Маляр» підготували редколегії груп № 13, 23, 33.

Наступний день зібрав всіх бажаючих на І поверсі навчального корпусу, де майстри в/н 13 групи Миць Г.Б. та Бартош Т.В. належним чином організували виставку взірців декоративного опорядження поверхонь та майстер-клас «Декоративна штукатурка із синтетичної шпаклівки «Акрил-путц», який проводили учні 13 групи Луцик Валерій та Бойчук Арсен, Кметь Юрій – учень ІІ курсу та третьокурсник Сатанівський Микола. До них із задоволенням приєдналися не тільки учні груп будівельників, а й студенти інших спеціальностей. Цей захід вразив присутніх різноманітністю сучасних видів оброблення поверхні. Учні переглянули відеоролик, а майстри в/н наголосили учням на важливих моментах виконання робіт і тим самим кожного спонукали до думки, що потрібно слідкувати за новинками будівництва, щоб іти в ногу з часом.

У середу, 30 січня, цікаву та змістовну виховну годину «Будівельник – професія на всі часи» провели майстри 23 групи Микитинська М.І. та Ковальковський В.Р., під час якої було розкрито затребуваність і важливість будівельних професій, проведено екскурси в кожну з професій. Також присутні мали можливість переглянути цікаву презентацію «Види споруд».

І за доброю традицією, на завершення тижня, майстри ІІІ курсу Клапач І.Д. та Зозуля Г.Р., мотивуючи учнів до обраної професії, організували пізнавальну екскурсію на будівельні об’єкти в м.Тернопіль. Учні трьох курсів та майстри в/н відвідали салон-магазин «Дім і стиль. Утеплення фасадів» по вул. Коновальця, 5/192, де з великою цікавістю слухали керівника фірми та менеджерів про тонкощі роботи по утепленню фасадів мінеральною ватою та пінополістеролом, внутрішнє та зовнішнє декорування; енергозберігаючі технології. Виконроби провели екскурсію на будівельних об’єктах у Кутківцях, учні побачили, як виконується утеплення фасаду багатоповерхового будинку, цікавилися заробітною платою робітників, умовами праці.

Підводячи підсумки проведеного тижня, заступник директора з НЧ Смерека Л.В. та голова ЦМК будівельних професій Плетюк М.І. зауважили, що форми проведення тижня будівельних професій були цікавими та сприяли впровадженню інноваційних технологій у навчальний процес, дали змогу підняти престижність професії в очах учнів, показали перспективу і можливість їх творчого зростання.

Більше фото із заходів тут

Відео з екскурсії тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019