ПОДІЇ

Вечір зустрічі з випускниками

З поміж багатьох гарних традицій Зборівського коледжу вирізняється зустріч випускників. І саме така зустріч у стінах нашого закладу відбулася 9 лютого 2019 року.

Життя розкидало випускників нашого коледжу по усій країні, а хтось опинився і за її межами. По-різному складалися їхні долі, вони досягли різних професійних, наукових або творчих висот, але можна не сумніватися, що кожен у глибині душі зберіг вірність Зборівському коледжу і найкращі спогади про чудові роки студентської юності, про виниклу тоді дружбу, а може й перше кохання.

У вітальному слові директор Баліцький Ігор Богданович наголосив, що коледж щиро радіє успіхам та здобуткам своїх випускників, які прославляють наш заклад не лише в Україні, а й далеко за її межами. Святковий концерт викликав море спогадів про незабутню та неповторну студентську молодість. Розважали гостей театральний колектив «Жайвір», танцювальний колектив «Дивограй», зачаровували своїми піснями коледжанські артисти і навіть діти наших випускників.

Вітання на адресу рідного закладу пролунали і від випускників 1990 року Павла Майброди і 2015 року Богдана Гринди. Випускники згадали найкращі роки, відчули подих юності, знов зустріли рідні обличчя однокурсників і викладачів та хоча б на якийсь час занурилися у атмосферу незабутніх і сповнених вражень студентських років.

Від усієї душі бажаємо міцного здоров’я, сімейного затишку та благополуччя і веселих зустрічей з колишніми одногрупниками. Знайте, Ви завжди бажані гості у Зборівському коледжі!

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019