ПОДІЇ

Захід до Дня водно-болотних угідь

Щорічно, 2 лютого, у світі відзначають День водно-болотних угідь, започаткований з нагоди ухвалення Конвенції з ВБУ, яка була підписана 2 лютого 1971 року в іранському місті Рамсар.День ВБУ кожний рік проходить під новим девізом. У 2019 році за пропозицією Секретаріату Рамсарської конвенції Всесвітній день ВБУ відзначається під девізом “Ми не безсилі у боротьбі зі змінами клімату”. Основною метою відзначення цієї події є підвищення обізнаності людей щодо важливості водно-болотних угідь у нашому житті, адже вони можуть стати ключем до вирішення проблем, спричинених змінами клімату.

14 лютого у коледжі була проведена година екологічних знань, присвячена Всесвітньому дню водно-болотних угідь. Підготували і провели її студенти групи 41РПЗ під керівництвом викладача Олесневич М.П. Усі присутні мали можливість ознайомитись із цікавою інформацією щодо реалізації на практиці пріоритетів поліпшення збереження водно-болотних угідь як найбільш продуктивних екосистем світу.

Природа - храм, не будинок, а саме храм, у якому існує людство, це - спадок від наших батьків, який ми маємо передати своїм дітям. І тільки ціннісне ставлення до природи і сформована на його основі екологічна культура є важливою умовною сталою розвитку суспільства узгодження екологічних і соціальних чинників розвитку.

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019