ПОДІЇ

Тиждень ЦМК гуманітарних дисциплін «Іду душею до Тараса»

З 28 лютого до 7 березня 2019 р. в Зборівському коледжі проходив тиждень ЦМК гуманітарних дисциплін, присвячений пам'яті великого Кобзаря.

У день відкриття відбувся конкурс стіннівок «Ну що б, здавалося, слова…», які підготували студенти та учні коледжу. І місце журі присудило групі 21-ОП; ІІ – 11-АТ, 31; ІІІ – 21-М, 21-ТТ, 31-ТТ.

28 лютого студентка групи 21-ІПЗ Ірина Кульчицька (викладач Г.С. Кушнір) брала участь у ІІ етапі ІХ Всеукраїнської олімпіади з української мови, який відбувся у Бучацькому коледжі Подільського державного аграрно-технічного університету.

4 березня шанувальники Шевченкового слова прийшли на літературне свято «У вінок Кобзареві», яке підготували викладачі Г.С. Кушнір, Н.Б. Кравець та група 11-М. Студенти декламували поезії Шевченка, співали пісні на його слова, майстерно зіграли сценку. Також була підготовлена цікава презентація, яку переглянули присутні.

5 березня викладачі Л.Т. Кавецька, Н.Б. Шалапа провели квест-гру «Відомий і невідомий Шевченко», у якій взяли участь студенти ІІ курсу. Найкращі знання та кмітливість продемонструвала група 21-ОП. У цей же день для студентів І курсу було проведено брейн-ринг «Великий Кобзар світить нам крізь століття», який підготували викладачі О.С. Теслюк і Т.П. Кульчицька. Перемогла команда групи 11-ОП.

6 березня в читальному залі бібліотеки присутні переглянули проект-вшанування «Вічний як народ», який підготували викладачі іноземної мови Н.М.Бабина та Н.М. Баліцька. Цікавою та пізнавальною була веб-екскурсія про пам'ятники Т.Шевченку в Україні та у світі. Також було представлено мікрофон-тестування на знання поезій, в якому взяли участь викладачі та студенти коледжу.

Закінчився тиждень урочистою ходою, яку організувала викладач історії В.П.Забояк, і покладанням квітів до пам'ятника Кобзарю. Із вступним словом до присутніх звернувся директор коледжу І.Б.Баліцький, який наголосив на актуальності, величі та безсмертній славі нашого Пророка. З великою любов'ю і натхненням прочитали вірші викладач В.П. Забояк та Арсен Тарнопольський (група 41-М), а студенти І курсу підготували флешмоб.

Викладачі ЦМК креативно та творчо підійшли до організації та проведення заходів, які були спрямовані на виховання національної свідомості та гідності. Було залучено велику кількість студентів та учнів, що дало можливість реалізувати їх творчі здібності. Всі ми ще раз переконалися, що слово Шевченка – живе і вічне. Тож вивчаймо його, думаймо над ним та виконуймо його заповіти:
Свою Україну любіть,
Любіть її… во врем'я люте,
В останню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.

Більше фото із заходів тижня тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019