ПОДІЇ

Тиждень економічних дисциплін

Для нашого часу характерні кардинальні зміни в політиці, економіці, суспільному житті. Надзвичайно динамічний світ навколо нас більше ніж будь-коли потребує ефективних працівників в усіх сферах життя. Нині економіці України особливо необхідні люди, здатні працювати активно, зацікавлено, з високою професійною майстерністю та новаторським підходом. Важливим у цьому плані є формування в молоді нового наукового економічного мислення, прагнення до аналізу результатів власної та колективної праці.

У студентські роки найкраще засвоєння навчального матеріалу проходить шляхом спілкування і вирішення конкретних завдань в умовах максимально наближених до реальності. Саме з цією метою проводяться тижні економічних дисциплін, які вже стали для нашого коледжу традиційними. З 11 по 15 березня 2019р. згідно з річним планом роботи циклової методичної комісії бухобліку та організації виробництва у Зборівському коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя було проведено тиждень економічних дисциплін. Головним завданням для викладачів було залучення якомога більше студентів, пропонуючи їм різноманітні завдання та заходи.

Тиждень розпочався із конкурсу стінгазет на тему «Моя професія», на яких студенти зобразили своє бачення про роботу менеджера і бухгалтера. І місце журі присудило групі 21-ОП; ІІ – 11-ОП; ІІІ – 11-М.

У вівторок відбувся квест «Цікава економіка», який був проведений жваво, активно, пізнавально. Метою цієї розважальної гри було формування у студентів інтересу до економічних дисциплін, сприяти вмінню застосовувати знання на практиці, аналізувати і узагальнювати отриману інформацію, розвивати творче економічне мислення. У цій грі перемогли студенти спеціальності «Облік та оподаткування».

У середу відбулась зустріч студентів з директором Зборівської філії Тернопільського обласного центру зайнятості Лужняком І.О., керівником відділу економічного розвитку, цивільного захисту та зв'язку з громадськістю Зборівської РДА Башуцьким В.В., керівником фінансового відділу Зборівської РДА Стахів О.М. та приватним підприємцем Новим В.Д., який є випускником нашого коледжу. На цій зустрічі студентам розповіли про формування місцевих бюджетів та проблеми розподілу коштів, про економічний розвиток району та його інвестиційну привабливість, про стан ринку праці Зборівщини, про послуги служби зайнятості для молоді і ознайомили з шляхами пошуку роботи. Також жваво пройшла дискусія з підприємцем Новим В.Д., який дав поради щодо створення власної справи, поділився власним досвідом. Викладачі ЦМК і студенти висловлюють всім запрошеним гостям щиру вдячність і зацікавленість у подальших таких зустрічах.

У середу відбулася конференція «Економічний розвиток Зборівського району», у рамках якої були розглянуті такі важливі теми як: бюджет і бюджетна система Зборівського району, функціонування і розвиток Зборівської ОТГ, місцеве оподаткування та його роль у формуванні місцевого бюджету, безробіття та його наслідки, сфера банківської діяльності на прикладі «Приватбанку».

У четвер відбулася інформаційна година «Сплачувати податки - обов'язок кожного», де було продемонстровано відеоролики «Еволюція податків» та «Скільки ж насправді сплачують українці податків до бюджету». Також студенти групи 31 ОП підготували цікаву презентацію про історію виникнення та види «цікавих» податків. Цього ж дня була здійснена навчальна екскурсія на ПрАТ «Добра вода», де студенти мали можливість ознайомитися з технологією виготовлення мінеральних та безалкогольних напоїв, а також продегустувати продукцію даного підприємства. У п'ятницю були підведенні підсумки тижня економічних дисциплін та нагородження всіх учасників.

Більше фото із тижня тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019