ПОДІЇ

Тиждень комп'ютерних дисциплін «Робота у сфері ІТ – ключ до успіху»

З 18 по 23 березня 2019 р. в коледжі було проведено ряд заходів під гаслом «Робота у сфері ІТ – ключ до успіху» у рамках тижня комп'ютерних дисциплін, організованих викладачами ЦМК комп'ютерно-інформаційних технологій.

У перший день тижня з метою популяризації спеціальності було проведено презентацію постерів та календариків. Дизайнерами друкованої продукції виступили самі студенти: кожен курс програмістів розробив свої макети та стильове оформлення, таким чином спробувавши себе у ролі реальних спеціалістів. Відповідальні за презентацію – викладачі Боднар Л.В. та Мунтян С.О.

У вівторок відбувся І тур Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед закладів ЗВО І-ІІ р.а., де взяли участь студенти ІІ-ІІІ курсів. ІІІ місце посів Навудило М., ІІ місце – Боднар О., і переможцем став студент групи 31 ІПЗ Ярошевський Р., який представлятиме коледж у ІІ турі. Організатор олімпіади – голова ЦМК, викладач Беш Б.З.

Середа була насичена подіями протягом дня. Зранку молодші курси зібрались на інформаційно-просвітницьку годину «Твоє майбутнє у сфері ІТ», організовану викладачами Швайкою Н.В. та Лещишин С.Р. Ведуча Цяпута Марія, програміст 4 курсу, підготувала цікаву інформацію про сучасні спеціальності в сфері ІТ, їх особливості та варіанти працевлаштування в цій широкій галузі фахівців різних спеціальностей. Звертаючись до досвіду студентів, Марія доступно розповіла про можливості рекламної діяльності в соцмережах, зокрема в Інстаграмі. Цікавим був відеоролик про перспективи розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та їх потенційний вплив на повсякденне життя людини. Після занять викладач Ворона Г. П. провела тренінг для викладачів коледжу «Робота з інструментом Google Classroom». Сервіс призначений для ефективної інтерактивної взаємодії викладача зі студентами, може значно спростити організацію роботи з навчальним матеріалом, перевіркою засвоєних знань.

Четвер був присвячений цікавій профорієнтаційній екскурсії в м.Тернопіль, організованій викладачами Липак Г.І. та Оробчук О.Р. за підтримки завкафедри КН ТНТУ ім.І.Пулюя к.т.н., доц. Боднарчука І.О. Першою локацією був освітньо-мистецький центр "Політехнік" ТНТУ імені Івана Пулюя, де проводився День кар'єри-2019. На заході провідні підприємства та компанії регіону представляли молоді можливості працевлаштування, пропонували вакансії, знайомили з посадовими обов'язками та функціями своїх потенційних працівників.

Ще одна локація, яку відвідали студенти-програмісти коледжу – провідна українська IT-компанія ELEKS, яка надає послуги з розробки програмних продуктів, консультування та забезпечення контролю якості. Тут екскурсантам продемонстрували презентацію про розвиток і діяльність фірми, напрямки діяльності, оригінальні програмні розробки. Студенти поспілкувались з успішним розробником ПЗ, який розповів про свій шлях в ІТ, назвав типові помилки початківців, дав поради щодо можливих напрямків саморозвитку майбутніх фахівців. Ми були вражені сучасними комфортними умовами праці, гнучким графіком роботи та дбайливим ставленням компанії до працівників, яка впродовж робочого дня забезпечує можливості спортивного та ігрового дозвілля, медичне обслуговування, вивчення іноземних мов та психологічну підтримку.

В останній день в методкабінеті було підведено підсумки тижня комп'ютерних дисциплін, де застосовані форми роботи визнано як доцільні та ефективні для розвитку профмотивації майбутніх ІТ-спеціалістів.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019