ПОДІЇ

Всеукраїнська акція “За чисте довкілля”

У долі природи – наша доля, і ми повинні зробити усе для того, щоб допомогти рідній природі, щоб наше довкілля було чистим. Потрібно навчитися розглядати природу не як безкінечний ресурс, а як безцінний дарунок людству, котрий вимагає дбайливого ставлення.

День довкілля – це нагода кожному продемонструвати громадянську позицію, небайдужість до стану навколишнього середовища, зрештою, повагу та любов до рідної країни. Хорошою нагодою показати рівень своєї екологічної свідомості є участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля». В цей день кожен може зробити внесок у покращення навколишнього середовища: прибрати у дворі свого будинку чи посадити дерево. Студенти Зборівського коледжу також долучилися до проведення екологічної акції. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти красу та неповторність рідної України.

Проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019