ПОДІЇ

День знань 2019

2 вересня 2019 року у Зборівському коледжі ТНТУ ім. І.Пулюя відзначали День знань. Весь колектив з хвилюванням готувався до цього дня, бо хотіли зустріти своїх студентів по – новому. За вимогою часу, та в рамках освітньої реформи, було запропоновано студентам побувати в різних творчих осередках на свій вибір, які підготували для них талановиті педагоги нашого закладу.

Але, на фоні нового, ми не можемо втрачати і свого рідного, традиційного. Звичайно, ж першим з початком нового навчального року привітав директор закладу Баліцький Ігор Богданович і побажав, щоб цей рік для всіх був врожайним на добро, успіхи, щастя і любов.
Також, щоб новий навчальний рік приніс нові сили, багато знань, радість відкриттів, на наше свято завітав отець Віталій, який поблагословив всіх до нових звершень.
Потім першокурсників запросили у коледж, щоб краще з ним ознайомитись, а всі інші студенти мали можливість побувати у різних осередках, де могли виміряти свій зріст, вагу, спробувати свою спритність і точність, здійснити уявну подорож, відпочити, поновити сили разом з нашим психологом, а також перевтілитися та побувати у ролі відомих артистів.

Отож, дорогі студенти, хочемо побажати вам нехай ніколи не залишає вас радість знань, цінуйте кожну хвилину, яку ви проводите в закладі. І, навіть тоді, коли здається, що нічого не виходить, коли надія покинула вас – не впадайте у відчай, знайте - все найкраще попереду. Все вийде, потрібно тільки вірити в це!

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019