ПОДІЇ

Форум Профорієнтація–2019

13 вересня 2019 року на центральній площі в м. Бережани відбувся І Міжрайонний кар'єрний форум «Профорієнтація – 2019», організований Тернопільським обласним центром зайнятості разом із місцевими адміністраціями та закладами освіти Бережанського, Підгаєцького, Зборівського, Козівського районів. Усього на площі розмістили 9 локацій, де було представлено понад 30 професій. На форумі відбулися презентації народних ремесел, ігри з фінансової грамотності, тренінги для школярів.

Активними учасниками даного форуму були учні і студенти Зборівського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя. Чудові зразки декоративного опорядження поверхонь представили майстри в/н професії «Муляр Штукатур. Маляр» Клапач І.Д., Зозуля Г.Р. Ковальковський В.Р., Миць Г.Б. Микитинська М.І. та Бартош Т.В. Прекрасні вироби з металу виставив на огляд майстер в/н Цанько Р.В. професії «Електрогазозварник, водій категорії «С». Також нашими учнями Цвірлою Ярославом та Стециною Михайлом були проведені майстер-класи по виготовленню мокрих шпалер та декоративної штукатурки із синтетичної шпаклівки.

Майстер виробничого навчання електрогазозварників Цанько Р.В. з учнем ІІ курсу Кручаном Назарем провели майстер-клас по виготовленні оригінальних квітів з металу та декоративна рамка для фотографій.

Школярі та їхні батьки, освітяни, шукачі роботи – усіх, кого цікавило щось нове, хто не визначився із професією чи навчальним закладом, хто шукає ідеї для бізнесу, однодумців та ділових партнерів, хто любить рух і розвиток — почули, побачили, освоїли багато цікавого!

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019