ПОДІЇ

Протидія булінгу

Нині серед учнівської та студентської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне над одним. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такої проблеми, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена.

Тому 5 вересня студенти Зборівського коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя, мали змогу поспілкуватися з дільничним офіцером поліції Зборівського відділення поліції Оксаною Михайлишин, з якою обговорили найпроблемніші теми серед молоді: «Булінг в студентському середовищі», «Неповнолітній правопорушник», «Безпека в Інтернеті», «Поведінка особи при виявленні вибухонебезпечних речовин».

Продовженням вивчення даної теми 12 вересня була проведена зустріч студентів І курсу з інспектором, яка відповіла на запитання правової тематики, які цікавили молодь. Було пояснено моделі поведінки агресорів, жертв та свідків цього негативного явища. Наголосили, що не потрібно соромитись і якомога швидше звертатись за допомогою до викладачів, батьків та поліції. Також студентів поінформували, що відповідальність за вчинене правопорушення несуть як самі діти, так і їхні батьки, а також викладачі у разі, якщо вони про такі випадки не повідомили у поліцію.

Також в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу зі студентами коледжу 19 вересня була проведена виховна година за участю начальника відділу Зборівського бюро правової допомоги Кременецького місцевого центру з надання БВПД Колісник Марії Володимирівни. Студентів ознайомили із видами та типовими ознаками булінгу, із відповідальністю, яка настає після його вчинення. Також роздані буклети, в яких подано інформацію, до кого варто звертатись у разі потреби в кваліфікованій допомозі фахівців.

Ми переконані, що кожен із нас прагне, щоб наш коледж став територією добра. Тому не забувайте правило, яке називають золотим: «Усе, що хочете, аби робили вам люди, те робіть їм і ви».

Ще фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019