ПОДІЇ

День захисників України

14 жовтня українці відсвяткували одразу декілька свят: День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисників України, а також чергову річницю створення УПА. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Під час Другої світової війни зародилася Українська Повстанська Армія як збройна сила проти гітлерівської окупації та більшовицької наруги над нашим народом. Віддавшись під опіку Пресвятої Богородиці, вояки вважали свято Покрови днем створення легендарної визвольної армії. Для нас свято Покрови не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків. Дуже добре, що й День захисника України ми святкуємо саме 14 жовтня. Це символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь захисників України.

У Зборівському коледжі гідно відзначили ці шановані свята. Викладачами Бойко Наталією Тарасівною та Кавецькою Любою Тарасівною було проведено виховний захід на тему: «Україна – мати, умій за неї постояти!» У даному заході взяли участь такі учні та студенти: Бойко Т., Фунчак А., Пугач Д., Футорський А., Власіков Д., Ваврух В., Мочук Д., Ладанівська С., Музика О., Семчишин Н., Білінський Н., Стецюк М., Михайлів О., Пасічник С., Волович М.

Захід розпочався цікавою легендою про походження назви «Україна». Для поглиблення знань студентів про рідний край була проведена вікторина «Як добре ти знаєш свою Батьківщину?» Проймаючи до сліз глядачів, студенти читали вірші присвячені захисниками України. Особливо вразив вірш «Жінко, чого ви плачете?». Зворушливо звучали пісні про Україну та її синів – героїв: «Українці – ми єдина сім'я», «Я тебе ненавиджу, війна», «Над землею тумани».

Ще одним вражаючим дійством було інсценування вірша Ганни Романюк «Він вижив». Студенти вдало передали переживання рідних за життя солдата. А велика любов до неньки - України додала захиснику сили до подальшої боротьби.

Гостею заходу була волонтер Уляна Михайлівна Білик. Вона щиро подякувала за такий колоритний захід й доповнила його, зачитавши декілька віршів воїна-АТО.

На завершення всі навчальні групи Зборівського коледжу підписали прапор зі своїми щирими словами подяки і побажаннями миру й перемоги нашим захисникам.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019