ПОДІЇ

Декада спеціальностей «Автомобільний транспорт» і «Транспортні технології»

Змінюється час, прискорюється ритм життя і зараз нам вже не обійтися без автомобілів, автобусів, тролейбусів – транспорт відіграє в нашому повсякденному житті все більшу роль. Декада спеціальностей з нагоди святкування професійного свята Дня автомобіліста і дорожника (остання неділя жовтня) в коледжі була проведена з 21 жовтня 2019 по 1 листопада 2019.

21 жовтня 2019 студенти груп 11АТ, 11ТТ, 21АТ, 21ТТ, 31АТ, 31ТТ, 41АТ,41ТТ підготували стінгазети до Дня автомобіліста та дорожника.

22 жовтня 2019 відбувся конкурс професійної майстерності «Досягнемо вершин» який складався з таких етапів (Представлення команд; Знавці дорожнього руху; «Чорний ящик» - характеристика механізмів автомобіля; Зупинка автомобіля на точність; Маневрування серед фішок і паралельне паркування; Розвал – сходження коліс: серед студентів 3-4 курсів). Відкриття відбулося на автодромі. Серед студентів брали участь команди: «Форсаж» (31АТ), «БЕМС» (41АТ), «Автолад» (31ТТ), «Жмих – дор» (41ТТ). Високий рівень засвоєння практичних навичок дозволив за конкурсним відбором посісти призові місця командам: 1 місце – «БЕМС», 2 місце – «Жмих – дор» 3 місце – «Форсаж» та «Автолад».

23 жовтня 2019 р. відбулася студентська навчально-практична конференція на тему: «Еволюція розвитку світових автомобілів». Головна мета конференції – формування наукового світогляду студентів.

24 жовтня 2019 р. відбулася інформаційна година «Безпека дорожнього руху – це життя» та зустріч з представниками патрульної поліції в Тернопільській області, яку підготували Окрутний А.І, Сухецька Г.М, Прохоцький В.В, Ясіновський А.М.

25 жовтня 2019 р. відбулася пізнавальна екскурсія «Карпатський трамвай» та «Скали Довбуша». Студенти та викладачі під час подорожі відкрили для себе чудову та мальовничу природу Карпат, а також цілюще гірське повітря. Цікава 4-и годинна подорож Карпатським трамваєм, який прямував найкрасивішими місцями Карпат, де можна було побачити водопади, полонини, річки, скуштувати джерельну воду і карпатський чай. Заворожуючою була можливість піднятися в гору по високих і стрімких скелях «Довбуша», що в Бубнищі. Вони займають площу 100 га. і з їх вершин відкриваються надзвичайні краєвиди на Карпатські гори. Організували екскурсію викладачі: Сухецька Г.М, Прохоцький В.В.

28 жовтня 2019 р. викладачі Прохоцький В.В, Бугель В.М, Локоть В.М організували для студентів 2-4 курсів навчальну екскурсію на СТО «HYNDAUI» м. Тернопіль. Студенти зацікавлено спілкувалися зі спеціалістами СТО щодо технології виконання діагностичних та ремонтних робіт, нового обладнання та інструменту.

29 жовтня 2019 р. відбулася навчальна екскурсія на підприємство «Електроконтакт – Україна» (м. Золочів) для студентів 4-х курсів під керівництвом викладачів: Сухецької Г.М, Прохоцького В.В.

30 жовтня 2019 р. відбулася інформаційна година «Автомобілі майбутнього», яку підготували викладачі Сухецька Г.М, Прохоцький В.В, Окрутний А.І.

31 жовтня 2019 р. відбулася лекція на тему «Автострахування і європротокол від А до Я», яку підготував к.т.н., викладач Матвіїшин А.Й.

1 листопада 2019 р. підсумки декади підвели директор коледжу Баліцький І.Б., заступник директора з навчальної роботи Швак О.І, методисти коледжу Кравець Н.Б. та Смерека Л.В., які відмітили, що всі заходи, які проводилися під час декади, були направлені на розвиток творчого потенціалу студентів та престиж спеціальностей «Автомобільний транспорт» і «Транспортні технології».

Більше фото із заходів тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019