ПОДІЇ

Місячник національно-патріотичного виховання

Основною метою національно-патріотичного виховання є формування національно свідомого громадянина на шляху демократичного розвитку нашої держави. Адже саме українцям притаманні любов до рідної землі, гордість за своє історичне минуле, повага до звичаїв, традицій, культури, духовних надбань нашого народу. Для українського народу патріотизм був і є найбільшою національною цінністю. Працюючи над реалізацією Концепції національно-патріотичного виховання, педагогічний колектив всю виховну роботу спрямовує на виховання свідомого громадянина, патріота України.

Так і у Зборівському коледжі з 15.10.2019 р. по 15.11.2019 р. був проведений місячник національно-патріотичного виховання. Згідно з річним планом виховної роботи з метою формування у вихованців ціннісного ставлення до суспільства і держави, виховання поваги до історичного минулого народу, пошани до ветеранів війни та учасників бойових дій протягом місячника національно-патріотичного та громадянського виховання були проведені різноманітні заходи.

Викладачі фізичного виховання та захисту Вітчизни організували спортивні змагання між спеціальностями, присвячені Дню козацтва, Дню Захисника України. Керівники навчальних груп, викладачі української мови та історії проводили виховні години, бесіди, діалоги національно-патріотичного спрямування на такі теми як: «Україна-мати – зумій за неї постояти», «Україна і міжнародні організації: участь і співпраця», «ЗУНР – крок до незалежності», «Яке прекрасне рідне слово! Воно – не світ, а всі світи», «Осінь, що нас змінила». Бібліотекарем коледжу Малецькою Г. Б. були підготовлені тематичні виставки літератури в бібліотеці з національно-патріотичного виховання, тематична поличка «Я знаю вас, нащадки запорожців» (до Дня українського козацтва), виставка-хроніка «Нетлінний подвиг в ім'я України», бібліотечний урок пам'яті «Жива пам'ять про героїв Революції Гідності». Також до місячника долучилися вихователі з студентського гуртожитку, які провели акцію «Браслет нескорених» та гру- вікторину «Я і Україна!», випустили інформаційний бюлетень «Відродження України. Історичний аспект» та колективне творче панно «Від діда-прадіда до сьогодення – ми українці».

Активними були і представники студентського деканату, які організували перегляд і обговорення фільму «Скарби Української державності», волонтерську акцію з упорядкування місць поховань Січових Стрільців, загиблих воїнів ІІ Світової війни та воїнів АТО, фотовиставку «Мій рід, моя батьківщина – це все моя Україна» та благочинну акція «Від серця до серця» (на допомогу людям, які потребують уваги та воїнам АТО). Також було проведено в стінах нашого закладу І етап фестивалю патріотичної пісні серед студентів та учнів коледжу, де прийняли участь всі навчальні групи і показали силу і патріотичний дух українського співу. Студенти І курсу відвідали історико-краєзнавчий музей «Зборівська битва».

Патріотичне виховання охоплює всіх учасників освітнього процесу, сприяє формуванню у дітей та утвердженню у педагогів і батьків національних та загальнолюдських цінностей, особистісних якостей, що притаманні громадянину України. Відповідно, всі заходи наповнені громадянсько-патріотичним змістом, стверджують ідею спільності інтересів та взаємоповаги усіх громадян України, підтримують прагнення кожної особистості до духовного, інтелектуального, творчого та фізичного розвитку.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019