ПОДІЇ

Протидія торгівлі людьми

Як убезпечити молодь від затягування у сучасне рабство, як захистити себе та своїх близьких від потрапляння в тенета торгівців людьми, які ризики стоять перед молодою людиною при пошуку роботи за кордоном? На ці та інші запитання учні та студенти коледжу змогли знайти відповіді 19 листопада 2019 року під час виховного заходу під назвою "Будь обережний! Жертвою торгівлі людьми може стати кожен", який підготували практичний психолог Свята Т.М. та студентки 2 курсу Білоус В. (група 21М) та Семчишин Н. (група 21ОП). Дівчата попередньо відвідали тренінг для тренерів в рамках реалізації проекту "Підвищення обізнаності вразливого населення Тернопільської області щодо безпечної міграції та працевлаштування", організований Міжнародною організацією з міграції. Отриманими знаннями, викликами та проблемами, які стоять перед молодими українцями студентки поділились зі своїми друзями.

Учасники заходу мали змогу переглянути інформаційну презентацію на задану тему та переглянути змістовний відеофільм "Життя на продаж", а також для закріплення практичних навичок цікаво, азартно, весело і пізнавально пройти цікавий квест.

Всі присутні отримали листівки, буклети, пам'ятки, які дадуть змогу, при потребі, вкотре нагадати собі про можливу небезпеку та про телефони національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019