ПОДІЇ

Участь в регіональній науковій конференції з історії

5 грудня 2019 року у Тернопільському коледжі харчових технологій і торгівлі відбулась регіональна наукова студентська конференція «Друга світова війна в контексті сучасних реалій», в роботі якої взяли участь студенти нашого коледжу Липак Тарас, група 41ІПЗ, науковий керівник Забояк В.П. та Ковальковський Віталій, група 11ІПЗ, науковий керівник Смерека Л.В.

Вивчення історії великої війни займає значне місце у курсі історії України і вимагає критичного осмислення і детального вивчення окремих недосліджених фактів та особистостей, героїв та мучеників. Студент Ковальковський В. висвітлив студентству та викладачам Тернопільщини важливу проблему боротьби українських та польських повстанців за Західну Україну наприкінці війни та намагання сучасної української та польської еліти осмислити ці трагічні події: «пробачаємо та просимо вибачити…». Студент Липак Т. в секції «Краєзнавчий аспект другої світової війни» гідно представив Зборівщину – воєнні події, жертви репресій НКВС, боротьбу окремих загонів УПА та людський подвиг нашого земляка Антося Сухінського – «праведника світу» по врятуванню єврейської родини.

В обговоренні викладачі історії, що належать до методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін ЗВО І-ІІ р.а., відзначили важливість проведеної конференції, наукове спрямування студентських робіт, різноманітність піднятих проблем у вивченні історії війни. Найбільшим наслідком їх дослідницької роботи є розуміння: війна – це зло і людство не повинно допускати її.

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019