ПОДІЇ

День Збройних сил України

День Збройних сил України - це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу. З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в Зборівському коледжі серед учнівської та студентської молоді протягом тижня були проведені заходи, спрямовані на формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.

Викладачем захисту Вітчизни Трачем Б.Г. була організована екскурсія в окрему 44 артилерійську бригаду А-3215 м. Тернополя, яку провела начальник клубу, молодший лейтенант Юлія Шкугра. Студентам показали єдину в Україні арт-студію бойової слави, зроблену в стилі арт-інсталяції та гармати, які стоять на території військової частини, розповіли, як вони працюють. Такі заходи сприяють вихованню почуття любові до Батьківщини, поваги до професії військових.

Також кураторами груп була проведена виховна година на тему «На захист рідної землі», метою якої було виховувати глибокі патріотичні почуття, причетність і відповідальність за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя.

Викладачами фізичного виховання та захисту Вітчизни було організовано військово-спортивне свято, присвячене Дню Збройних сил України та проведені змагання між учнями та студентами І курсу, на яких вони продемонстрували свої морально-вольові якості: силу волі, наполегливість, рішучість, упевненість, взаємопідтримку. Перемогу здобула група 11-ІПЗ. Всі учасники змагань були нагороджені солодкими призами.

Всі учасники проведених заходів зрозуміли основне – тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій Вітчизни й народу.

Більше фото тут

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2019