ПОДІЇ

Студентська конференція «Разом до Безпечного Інтернету»

11 лютого 2020 року в Зборівському коледжі відбулася конференція до Дня безпечного Інтернету під гаслом «Разом до Безпечного Інтернету». Даний захід проводиться щороку з метою формування навичок безпеки в Інтернеті, розважливого та обдуманого онлайн-спілкування.

Учасниками конференції були студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». Розпочали конференцію переглядом відеоролика «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик». З доповідями виступили: студентка І курсу Софія Ковбасюк та викладач спецдисциплін Оробчук О. Р. з темою «Безпека в соціальних мережах, захист персональних даних»; викладач спецдисциплін Липак Г.І. з темою «Безпекові інструменти Smart Sity»; студенти ІІ курсу Лісовий Максим, Ільїн Віталій та Костюк Ярослав розкрили теми «Linux – безпечна ОС» та «Кібербезпека»; студенти І курсу Маковинський Микола Ковальковський Віталій провели дискусію на теми «Інтернет – благо сучасного світу» та «Інтернет – найбільша небезпека сучасного суспільства».

Для визначення кінцевого переможця учасникам заходу було запропоновано пройти онлайн-тест на сайті Оnlinetestpad «Безпека в Інтернеті». Перше місце з результатом 12 балів посів Лісовий М., який отримав подарунок Power Bank. Також призові місця з солодкими подарунками отримали: Ковальковський В., Горпинюк М. та Радчук Е. (ІІ місце), Фур’яка В. та Дмитрик В. (ІІІ місце).

Ще кілька фото із заходу

Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя

47200 м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57
тел.: +38 (03540) 2-11-30, 2-23-17
email: zborivcollege@ukr.net

VІІІ. Не вкради

Передрук інформації можливий з дозволу
адміністрації сайту та з вказанням посилання
на джерело

© Зборівський коледж 2007-2020